MNK Brotnjo nakon pobjede nad Nevesinjem zauzeo četvrto mjesto

Nogometaši MNK Brotnjo večeras su svladali KMF Nevesinje 5:4. U posljednjoj utakmici 9. kola Premijer futsal Lige BiH Brotnjo je na domaćem terenu pobijedilo momčad iz Nevesinja i s tri novoosvojena boda zauzelo četvrto mjesto na ljestvici Premijer futsal lige BiH.

Marko Grgić doveo je Brotnjo u vodstvo u 8. minuti, a izjednačujući pogodak u sljedećoj minuti postigao je Dalibor Pudar. Novo vodstvo momčadi Brotnja u 24. minuti donio je Vedran Marić, a nakon Marića u strijelce se upisao i Luka Suton. Suton je u 26. minuti postigao pogodak za 3:1, nakon čega je Miloš Bratić smanjio zaostatak Nevesinja na 3:2 u 31. minuti.

U istoj minuti mrežu je pogodio i Marin Šunjić pa je Brotnjo ponovno imalo dva pogotka prednosti, no prednost Brotnja se smanjila nakon što je Ivan Marković poslao loptu u vlastitu mrežu.

Tri minute prije kraja utakmice Kristojan Pantić postigao je pogodak za 5:3, dok je iz kaznenog udarca u posljednjoj minuti Goran Prodanović postavio konačnih 5:4.

Nakon večerašnje pobjede Brotnjo je četvrtoplasirana momčad lige sa šesnaest osvojenih bodova.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Marković, Suton, Šunjić, Medić, Filipović, Dujmović, Grgić, Granić, Odak, Marić, Božić, Bošnjak. Trener: Matej Čilić.

KMF Nevesinje: Romović, Pudar, Miličević, Prodanović, Vučetić, Glogovac, Gutić, Zečević, Trutina, Bratić, Jamina.