Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Žalbeno vijeće Općinskog vijeća Općine Čitluk:

  1. Veronika Volarić, predsjednik
  2. Marija Miletić, član
  3. Marko Klemo, član

Tajnik: Iva Milićević

Mandat traje do 30. siječnja 2022.godine.

Povjerenstvo za davanje stručne ocjene za utvrđivanje urbanističko – tehničkih i drugih uvjeta:

  1. Mate Miletić;
  2. Ivo Bevanda;
  3. Pero Radišić;
  4. Katica Primorac;
  5. Marin Sivrić.

Mandat članovima Povjerenstva traje do 31. prosinca 2021.

Upravno vijeće Kulturno – informativnog centra Čitluk:

  1. Ivo Bevanda – predstavnik Osnivača,
  2. Zvonimir Planinić – predstavnik Osnivača i
  3. Željko Planinić – predstavnik Ustanove.

Mandat članova traje do 26. veljače 2025. godine.

Školski odbor Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića u Čitluku:

  1. Boško Pehar – predstavnik Osnivača;
  2. Diana Prskalo – predstavnik Osnivača;
  3. Ivan Dugandžić – predstavnik Osnivača;
  4. Dario Karačić – predstavnik djelatnika;
  5. Branka Vasilj – predstavnica djelatnika;
  6. Marija Juričić Vasilj – predstavnica djelatnika;
  7. Tomislava Vasilj – predstavnica roditelja;
  8. Katica Sivrić – predstavnica roditelja i
  9. Zdenko Gakić – predstavnik roditelja.

Mandat imenovanih članova traje do 05. srpnja 2021. godine.

Školski odbor Osnovne škole fra Didaka Buntića u Čitluku:

  1. Marija Vasilj – predstavnica Osnivača;
  2. Josip Grbavac – predstavnik Osnivača;
  3. Ivan Krasić – predstavnik Osnivača;
  4. Viktorija Sušić – predstavnica djelatnika;
  5. Milenka Šego – predstavnica djelatnika;
  6. Tereza Pehar – predstavnik djelatnika;
  7. Robert Kordić – predstavnik roditelja;
  8. Damir Volarić – predstavnica roditelja i
  9. Dalija Krasić – predstavnica roditelja

Mandat imenovanih članova traje do 05. srpnja 2021. godine.

Školski odbor Osnovne škole Bijakovići u Bijakovićima:

  1. Marin Sivrić – predstavnik Osnivača;
  2. Ilija Šego – predstavnik Osnivača;
  3. Dragan Ostojić – predstavnik Osnivača;
  4. Janja Ćavar – predstavnica djelatnika
  5. Snježana Bevanda – predstavnica djelatnika
  6. Ružica Ferenc – predstavnica djelatnika
  7. Franjo Vasilj – predstavnik roditelja;
  8. Nino Šarac – predstavnik roditelja i
  9. Marija Barać – predstavnica roditelja.

Mandat imenovanih članova traje do 05. srpnja 2021. godine.

Školski odbor Osnovne škole Čerin u Čerinu:

  1. Gojko Zvonimir Martinac – predstavnik Osnivača;
  2. Pero Radišić – predstavnik Osnivača;
  3. Marko Barbarić – predstavnik Osnivača,
  4. Josipa Prusina – predstavnica djelatnika,
  5. Ilijana Petrina – predstavnica djelatnika,
  6. Silvana Smoljan – predstavnica djelatnika;
  7. Rosanda Milićević – predstavnica roditelja;
  8. Antonela Beljo – predstavnica roditelja;
  9. Mirjana Stojić – predstavnica roditelja.

Mandat imenovanih članova traje do 26. veljače 2025. godine.

Školski odbor Osnovne glazbene škole Brotnjo u Čitluku:

  1. Valentina Bevanda – predstavnica Osnivača;
  2. Drago Pehar – predstavnik Osnivača;
  3. Alen Kajan – predstavnik djelatnika;
  4. Tomislav Buljan  – predstavnik djelatnika;
  5. Andrijana Zubac – predstavnica roditelja i
  6. Ivica Berišić – predstavnik roditelja.

Mandat imenovanih članova traje do 05. srpnja 2021. godine.

Upravno vijeće Dječjeg vrtića Čitluk u Čitluku:

  1. Ivanka Prusina – predstavnik Osnivača
  2. Ilko Prusina – predstavnik Osnivača
  3. Dragan Soldo – predstavnik Osnivača
  4. Nada Novak – predstavnik djelatnika;
  5. Marija Pehar – predstavnik djelatnika;
  6. Snježana Gašić – predstavnik djelatnika;
  7. Ivana Dodig – predstavnik roditelja.

Mandat imenovanih članova traje do 05. srpnja 2021. godine.

Upravno vijeće Gradske ljekarne Čitluk:

  1. Jelena Marić – predstavnik Osnivača, predsjednik Upravnog vijeća
  2. Ankica Šarac  – predstavnik Ustanove i
  3. Franimir Pervan – predstavnik Ministarstva.

Mandat imenovanih članova traje do 26. veljače 2025. godine.

Upravno vijeće Centra za socijalni rad Čitluk:

  1. Irena Bago – predstavnik Osnivača,
  2. Ivan Stojić– predstavnik Osnivača,
  3. Slaven Markota – predstavnik Osnivača,
  4. Vesna Ljolje – predstavnik Ustanove i
  5. Marin Sivrić – predstavnik Ministarstva.

Mandat imenovanih članova traje do 26. veljače 2025. godine.

Povjerenstvo za obilježavanje i uređivanje grobišta II. Svjetskog rata i poraća na području Općine Čitluk:

  1. Slaven Markota, predsjednik
  2. fra Miljenko Mića Stojić
  3. Ivica Šarac
  4. Žarko Dugandžić
  5. fra Miro Šego
  6. Andrija Stojić
  7. Mate Miletić
  8. Ivan Sivrić
  9. Ivan Stojić

Mandat imenovanih članova traje do 30. siječnja 2024. godine.

Organizacijski odbor Turističko – kulturno gospodarske manifetacije “Dani berbe grožđa – Brotnjo”:

  1. Predrag Smoljan, predsjednik Odbora
  2. Marin Radišić, zamjenik predsjednika Odbora
  3. Borislav Šimović
  4. Andrija Stojić
  5. Marin Sivrić
  6. Krešimir Miličević
  7. Tihomir Prusina

Mandat imenovanih članova traje do 04. svibnja 2025. godine.

Povjerenstvo za dodjelu javnih priznanja Općine Čitluk:

  1. Predrag Smoljan, Predsjednik Općinskog vijeća – Predsjednik Povjerenstva;
  2. Marin Radišić, Načelnik Općine Čitluk – Zamjenik predsjednika Povjerenstva;
  3. Željko Planinić – član;
  4. Borislav Šimović – član;
  5. Zdenko Markota – član;
  6. Tihomir Prusina – član;
  7. Jure Džida – član.

Mandat traje godinu dana (do 28. veljače 2022.godine.).

Povjerenstvo za imenovanje i preimenovanje naziva ulica i trgova u Općini Čitluk:

  1. Slaven Markota;
  2. Franimir Pervan;
  3. Marinko Ivanković;
  4. Marin Sivrić;
  5. Ivan Stojić;
  6. Ante Ćorić;
  7. Borislav Šimović;

Mandat traje do 03. rujna 2022. godine.