Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Teško izborena pobjeda nogometašica ŽNK Brotnjo

Momčad ŽNK Brotnjo jučer je upisala pobjedu svladavši ŽNK Vogošća na Barama 2:1. Pogotke za Brotnjo u utakmici 14. kola Prve ženske nogometne lige FBiH postigle su Marija Doko i Iva Grubeša, dok je pogodak za Vogošću postigla Iris Brkić.

Obje momčadi jučerašnju utakmicu odigrale su u visokom ritmu s mnogo kombinatorike, što je donijelo veliki broj lijepih poteza i prigoda za postizanje pogotka, a u dobrom svijetlu, uz nekoliko iskusnijih igračica, predstavile su se mlade nade obje momčadi.

Jedna od njih, Iris Brkić dovela je Vogošću u vodstvo pogotkom iz 33. minute, a domaća momčad kreirala je rezultatski preokret u drugom poluvremenu. Pogotkom s bijele točke rezultat je poravnala Marija Doko, nakon čega je, pred sami kraj utakmice, pogodak za teško izborenu pobjedu postigla Iva Grubeša.

Natjecanje u ligi ŽNK Brotnjo nastavit će sredinom travnja, kada će u Čitluku gostovati FK Sloboda.