Osnovna škola Čerin osvojila Malonogometni turnir osnovnih škola

Učenici Osnovne škole Čerin osvojili su Malonogometni turnir osnovnih škola koji je danas odigran u okviru obilježavanja Dana općine Čitluk. Na turniru su nastupili učenici Osnovne škole fra Didaka Buntića, Osnovne škole Bijakovići i Osnovne škole Čerin.

U prvoj utakmici turnira učenici OŠ fra Didaka Buntića i učenici OŠ Čerin odigrali su neriješeno 5:5, nakon čega je OŠ fra Didaka Buntića pobijedila OŠ Bijakovići 4:1.

Osnovna škola Čerin u posljednjoj utakmici turnira pobijedila je OŠ Bijakovići rezultatom 6:3, što je branitelju prošlogodišnjeg naslova bilo dovoljno za prvo mjesto.

Naime, OŠ Čerin i OŠ fra Didaka Buntića turnir su završile s jednakim brojem bodova i jednakom gol razlikom, pa je u konačnici o pobjedniku turnira odlučivao broj ukupno postignutih pogodaka.

Poredak:
1. OŠ Čerin 2 1-1-0 11:8 +3 4
2. OŠ fra Didaka Buntića 2 1-1-0 9:6 +3 4
3. OŠ Bijakovići 2 0-0-2 4:10 -6 0

Prigodne pehare predstavnicima školskih ekipa na kraju turnira uručio je načelnik općine Čitluk Marin Radišić.