Natjecatelji KK Međugorje postigli uspjehe na dva natjecanja

Natjecatelji Karate kluba Međugorje proteklog vikenda nastupili su na dva natjecanja. U Karate ligi regije Hercegovina natjecatelji KK Međugorje osvojili su dvije zlatne, tri srebrne i pet brončanih medalja, dok su na Ilidža Openu osvojili jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Prvo kolo lige Hercegovine održalo se u subotu u organizaciji karate kluba Ljubuški na kojem je nastupilo oko 300 natjecatelja. Karate klub Međugorje je osvojio dvije zlatne, tri srebrne i pet brončanih medalja.

Zlatne medalje su osvojili:
– Antonio Ćavar
– Dragan Soldo

Srebrne medalje su osvojili:
– Iva Raspudić
– Antonija Soldo
– Ekipno djevojčice ( Maja Lucija Soldo, Iva Vasilj, Antonija Soldo i Mia Soldo)

Brončane medalje su osvojili:
– Ana Kvesić
– Klara Vasilj
– Maja Lucia Soldo
– Andrej Kvesić
– Ekipno dječaci (Ante Josip Smoljan, Andrej Kvesić i Dragan Soldo)

U nedjelju smo nastupili na 16. Ilidža Openu! Na turniru je nastupilo preko 1000 natjecatelja iz 7država sa 87 klubova. Karate klub Međugorje je nastupio sa 5 natjecatelja i osvojio jednu srebrnu i jednu brončanu medalju.

Srebrenu medalju je osvojio David Vasilj u kategoriji kadeta +70, a brončanu medalju je osvojila Sara Raspudić u kategoriji juniorki+59kg.

Čestitamo našim natjecateljima na odlično odrađenim turnirima, navedeno je u priopćenju KK Međugorje.