Međugorje poraženo na domaćem parketu

Rukometaši Međugorja poraženi su u 2. kolu Prve rukometne lige FBiH – skupina Jug. U danas odigranoj utakmici Donji Vakuf svladao je Međugorje 30:22 pa je tako Međugorje u prvom nastupu na domaćem parketu upisalo poraz.

Domaća momčad tijekom prvog poluvremena imala je nekoliko puta rezultatsku prednost, no poluvrijeme je završeno rezultatom 12:12. U drugom poluvremenu gosti su preuzeli vodstvo i utakmicu riješili u svoju koristi 30:22.

Najbolji strijelac u redovima pobjednika bio je Suad Huskić s 12 postignutih pogodaka, dok je u redovima Međugorja Ivan Šego postigao 6, a Matej Beljo 5 pogodaka.

HRK Međugorje: Rozić, Vučić, Stojić 2, Prusina 1, M. Rozić 4, Čilić, Beljo 5, Martinović 2, Ostojić, Barbarić 1, Cvitić, Šego 6, Knezović 1, Krasić. Trener: Dragan Ćavar.

RK Donji Vakuf: Duvnjak 3, Verem 4, Alkić, Đikić 2, Ćaluk, Došić 5, Škiljan, Huber, Mešan, Kovač 1, Kero 3, Huskić 12. Trener: Ademir Fazlagić.