Ivan Buhač dvostruki strijelac u pobjedi Ljubuškog

U utakmici 7. kola Druge lige FBiH – skupina Jug NK Ljubuški je na gostovanju u Čitluku pobijedio HNK Brotnjo 2:0, a strijelac oba pogotka za Ljubušake bio je Ivan Buhač.

Buhač je prednost gostima iz Ljubuškog donio u 19. minuti, a pogotkom u 79. minuti isti igrač potvrdio je pobjedu Ljubuškog u susjedskom ogledu.

Prije ove utakmice Brotnjo i Ljubuški bili su susjedi i na ljestvici, Brotnjo je s deset osvojenih bodova bilo petoplasirano, dok je Ljubuški s bodom manje bio na šestom mjestu. Utakmica između Brotnja i Ljubuškog prva je utakmica 7. kola. Ostale utakmice na rasporedu su sutra pa će nakon sutrašnjih utakmica biti poznat raspored momčadi na ljestvici.

Nove bodove Brotnjo će pokušati osvojiti u sljedećem kolu, kada gostuje u Livnu kod Troglava.