Marino Sabljić pogodio izravno iz kornera u pobjedi Brotnja

HNK Brotnjo danas je na domaćem terenu slavio zasluženu pobjedu nad HNK Stolac. Utakmica 18. kola Druge lige FBiH – skupina Jug završila je pobjedom Čitlučana 3:1.

Domaću momčad u vodstvo je u 8. minuti doveo Josip Ereiz, dok je Marino Sabljić u 44. minuti povisio na 2:0 poslavši loptu u mrežu Stoca izravno iz kornera.

U drugom poluvremenu Sabljić se ponovno upisao u strijelce. I drugi Sabljićev pogodak bio je atraktivan, a za 3:0 krilni napadač Brotnja pogodio je prevarivši vratara Stoca odmjerenim lob udarcem.

Ivan Kajo Marić u samoj završnici postigao je pogodak za konačnih HNK Brotnjo – HNK Stolac 3:1.

Odličnom momčadskom igrom HNK Brotnjo danas je došao do pobjede i tri nova boda, a momčad Brotnja danas je s klupe vodio pomoćni trener Matej Rozić jer glavni trener Vladimir Vasilj nije mogao biti na klupi zbog obveza.