Izviđač II svladao Međugorje

Proteklog vikenda rukometaši RK Izviđač svladali su u Čitluku HRK Međugorje. Utakmica između dviju ekipa koje se jako dobro poznaju, i usvojim redovima imaju igrače koji su nosili dresove oba kluba, završila je pobjedom Ljubušaka 33:29.

Uvodne minute utakmice 6. kola Prve lige FBiH – skupina Jug pripale su rukometašima Međugorja, nakon čega su gosti iz Ljubuškog uspjeli preokrenuti rezultat do kraja prvog poluvremena (13:14).
Dobrim dijelom drugog poluvremena Međugorje je bilo blizu izjednačenja, no rukometaši Izviđača riješili su utakmicu u svoju korist i došli do treće pobjede u ligi.

Matej Beljo, bivši igrač RK Izviđač, s deset postignutih pogodaka bio je najbolji strijelac u redovima HRK Međugorje, dok je Miloš Kos bio najbolji strijelac Izviđača II sa sedam postignutih pogodaka.

HRK Međugorje: Krasić, Stojić 5, Cvitić, Pervan, Rozić 6, Knezović 2, Beljo 10, Vučić, Martinović, Barbarić, M. Rozić, Prusina 1, Matijević, Mišetić 5, Lovrić.

RK Izviđač II: Petrušić 1, Sabljić 1, Bubalo 3, Medić 1, Šimić, Pavlović 3, Bebek 6, Pavlović 6, Tolić, Kos 7, Odak 3, Ereš, Grgić, Marinović, Herceg, Ćeško 2.