HRK Međugorje – RK Izviđač 2 23:27

Rukometaši HRK Međugorje poraženi su večerašnjoj utakmici 20. kola Prve lige FBiH. Utakmica je odigrana u Čitluku, a pobjedu je slavila ekipa RK Izviđač 2 rezultatom 27:23.

Nakon prvih trideset minuta igre RK Izviđač 2 imao je četiri pogotka prednosti 14:10, no sredinom drugog poluvremena HRK Međugorje uspijeva doći na samo jedan pogodak zaostatka. Ipak, gosti iz Ljubuškog nisu dopustili Međugorju potpuni povratak u utakmicu, te su na kraju slavili pobjedu sa četiri pogotka prednosti (27:23).

Ivan Stojić sa devet postignutih pogodaka bio je prvi strijelac utakmice, a u redovima RK Izviđač 2 Mihael Bebek predvodio je listu strijelaca sa šest postignutih pogodaka.

HRK Međugorje: Pavlović, Krasić, Stojić 9, Ostojić 2, Mijatović, Cvitić 1, Pehar, Knezović 1, Milijević 5, Šaravanja 2, Pervan 3, Rozić, Beljo, Vasilj.

RK Izviđač 2: Herceg, Tolić, Alilović 3, Lukenda 5, Marinović, Sabljić, Bubalo 1, Medić, F. Pavlović 2, Bebek 6, I. Pavlović 4, Odak 5, Ereš 1, Bunoza, Bezer Bilić.