Brotnjo izborilo ostanak u Premijer futsal ligi BiH

MNK Brotnjo pobijedio je večeras u drugoj utakmici doigravanja za ostanak KMF Policajac 3:2 te će i u sljedećoj sezoni nastupati u Premijer futsal ligi BiH.

Prvi pogodak na večerašnjoj utakmici u Čitluk postigao je Darko Ivanković u 4. minuti. Gosti su poravnali pogotkom Dragoslava Vučića u 11. minuti, a Policajac je dvije minute kasnije došao do preokreta pogotkom Želimira Đukarića.

Tri minute prije kraja prvog poluvremena Ivan Marković postigao je pogodak za izjednačenje, dok je erupciju oduševljenja mnogobrojnih navijača pogotkom u 27. minuti izazvao Silvio Dujmović. Dujmović je kaznio igru gostujuće momčadi bez vratara i postavio konačnih MNK Brotnjo – KMF Policajac 3:2.

Nakon pobjede u dramatičnoj utakmici igrači, članovi stručnog stožera i članovi Uprave MNK Brotnjo proslavili su s brojnim navijačima značajnu pobjedu te im se na taj način zahvalili za podršku tijekom cijele sezone, a na poseban način za večerašnje bodrenje s tribina.

MNK Brotnjo: J. Ivanković, Pantić, Marković, Prusina, Šunjić, Miloš, Bošnjak, Raguž, Soče, Vučić, D. Ivanković, Granić, Dujmović, Skoko. Trener: Vladimir Bebek.

KMF Policajac: Stanivuković, Verić, Vučić, Glamočić, Pavlović, Radović, Stojanović, Trifković, Matijašević, Đukarić, Đaković, Savić. Trener: Nikša Gligić.