Brotnjo i Grude počastili gledatelje majstorskim pogocima

Jučer je završena aktualna sezona Druge lige FBiH – skupina Jug, a u posljednjem kolu na Barama, HNK Brotnjo i HNK Grude počastili su gledatelje sa četiri lijepa pogotka. Utakmica je završila rezultatom 2:2, no svakako valja istaknuti kako su Ivan Prskalo i Vinko Beljo postigli lijepe pogotke za HNK Brotnjo, dok je dva lijepa pogotka za HNK Grude postigao Marko Bašić.

U prvih 45 minuta mreže su mirovale, a nakon tri minute igre u nastavku, Ivan Prskalo doveo je Brotnjo u vodstvo odličnim pogotkom iz slobodnog udarca. Sredinom drugog poluvremena Marko Bašić je postigao lijep pogodak za izjednačenje, nakon čega je u 73. minuti svoju momčad „škaricama“ doveo u vodstvo. Pogodak za izjednačenje u 89. minuti postigao je Vinko Beljo, čiji precizan udarac vratar Gruda nije mogao zaustaviti.

HNK Brotnjo sezonu je završio na petom mjestu Druge lige FBiH – skupina Jug sa 38 osvojenih bodova, dok je naslov prvaka osvojio FK Klis.