Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Ravnatelj OGŠ Brotnjo Jure Sušac izabran u Upravni odbor UMGBP FBiH

Udruženje muzičkih/glazbenih i baletnih pedagoga Federacije BiH u Sarajevu je održalo redovnu skupštinu. Udruga koja broji više od 550 članova, profesora iz glazbeni i baletnih škola s područja Federacije, na skupštini je izabrala predsjednika, dopredsjednike i tijela upravljanja.

U radu Skupštine sudjelovao je 61 predstavnik glazbenih i baletnih škola s područja Federacije BiH, uključujući i Muzičku akademiju iz Sarajeva.

Na Skupštini je izabran novi predsjednik Udruženja, Senad Kazić, te dopredsjednici Gordana Mišković i Mustafa Mujbegović.

Jure Sušac, ravnatelj Osnovne glazbene škole Brotnjo, na Skupštini je izabran za člana Upravnog odbora, a uz Upravni odbor, na Skupštini su također izabrani novi Nadzorni i Etički odbor.

WordPress Video Lightbox