Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Travnik i Radnički izborili plasman u Prvu ligu Federacije BiH

Jučer su u Čitluku i Lukavcu odigrane uzvratne utakmice doigravanja za plasman u Prvu ligu Federacije BiH, a novi članovi Prve lige su NK Travnik i FK Radnički.

HNK Brotnjo kao domaćin nije uspio nadoknaditi zaostatak od jednog pogotka iz prve utakmice. Jučerašnja utakmica završila je neriješeno 1:1 te je Travnik izborio plasman u viši rang.

Momčad s Pirote u vodstvo je doveo Zinedin Mašić u 30. minuti, dok je izjednačujući pogodak za HNK Brotnjo u završnici pravog poluvremena postigao Petar Milićević.

U drugom poluvremenu, koje je nakratko bilo prekinuto zbog izgreda na tribinama, igralo se uglavnom na sredini terena i nijedna momčad, unatoč maksimalnom zalaganju svih igrača, nije uspjela pronaći put do protivničke mreže.

Prvi susret Radničkog i Famosa završio je remijem 2:2, a u drugoj utakmici Radnički je slavio 3:0 i plasirao se u Prvu ligu Federacije BiH.