Ispis

nogomet U današnjoj utakmici 3. kola Druge ženske nogometne lige FBiH – skupina Jug nogometašice ŽNK Brotnjo poražene su na Gradskom stadionu Bare.  Čitlučanke je svladala vodeća momčad lige, ŽNK Troglav 1918 – Livno, kojoj je današnja 3:1 pobjeda nad ŽNK Brotnjo treća pobjeda iz isto toliko odigranih utakmica.

Gošće iz Livna povele su pogotkom Josipe Pavić u 21. minuti, a samo dvije minute kasnije prednost Troglava povisila je Franciska Miloloža. Pogotkom iz slobodnog udarca na 1:2 smanjila je Marija Doko u 31. minuti, no gošće iz Livna u drugom su poluvremenu ponovno došle do dva pogotka prednosti.

U 53. minuti pogodak za konačnih ŽNK Brotnjo – ŽNK Troglav 1918 1:3 postigla je Ivona Palinović.