Nogometaice Brotnja pruile dobar otpor premijerligakoj Iskri

Ispis

nogometaice Na ?itlu?kim Barama, nogometaice NK Brotnjo danas su odigrale prijateljsku utakmicu protiv NK Iskra iz Bugojna. Utakmica je zavrila pobjedom Iskre 4:0, ali treneri NK Brotnjo, Mateo Musa i Leonardo Klemo bili su jako zadovoljni prikazanom igrom svojih igra?ica.

Go?e iz Bugojna su tre?eplasirana mom?ad Premijer lige BiH, no doma?e igra?ice uspjele su s daleko iskusnijom mom?adi odigrati prvo poluvrijeme bez pogodaka. U drugom poluvremenu nogometaice Iskre postigle su ?etiri pogotka i rijeile pitanje pobjednika, a nakon utakmice treneri NK Brotnjo kazali su kako uz ovakav rad i zalaganje svojih igra?ica o?ekuju dobre rezultate u nastavku sezone Druge enske lige FBiH skupina Jug u kojoj se Brtonjo natje?e.

- Uz ovakav rad, volju i zalaganje naih igra?ica u nastavku prvenstva moemo ostvariti jako dobre rezultate poru?ili su treneri Musa i Klemo.