Nogometašice Brotnja pružile dobar otpor premijerligaškoj Iskri

Ispis

nogometašice Na čitlučkim Barama, nogometašice ŽNK Brotnjo danas su odigrale prijateljsku utakmicu protiv ŽNK Iskra iz Bugojna. Utakmica je završila pobjedom Iskre 4:0, ali treneri ŽNK Brotnjo, Mateo Musa i Leonardo Klemo bili su jako zadovoljni prikazanom igrom svojih igračica.

Gošće iz Bugojna su trećeplasirana momčad Premijer lige BiH, no domaće igračice uspjele su s daleko iskusnijom momčadi odigrati prvo poluvrijeme bez pogodaka. U drugom poluvremenu nogometašice Iskre postigle su četiri pogotka i riješile pitanje pobjednika, a nakon utakmice treneri ŽNK Brotnjo kazali su kako uz ovakav rad i zalaganje svojih igračica očekuju dobre rezultate u nastavku sezone Druge ženske lige FBiH – skupina Jug u kojoj se Brtonjo natječe.

- Uz ovakav rad, volju i zalaganje naših igračica u nastavku prvenstva možemo ostvariti jako dobre rezultate – poručili su treneri Musa i Klemo.