Brotnjo osvojilo vane bodove za ostanak u Premijer futsal ligi

Ispis

futsal MNK Brotnjo Premier SK ve?eras je na doma?em terenu pobijedio KMF Nevesinje 7:2. Prvo poluvrijeme utakmice 6. kola Lige za opstanak Premijer futsal lige BiH zavrilo je 2:2, a u drugom poluvremenu Brotnjo je postiglo pet pogodaka i slavilo uvjerljivu pobjedu.

U 8. minuti Duje Nevisti? postigao je pogodak za 1:0, a u 16. minuti Luka Suton povisio je na 2:0, no golovima Dalibora Pudara i Miloa Bulaji?a, Nevesinje je u posljednjoj minuti prvog poluvremena dolo do izjedna?enja.

Na samom otvaranju drugog poluvremena prednost Brotnju pogotkom je donio Anto Gali?, nakon ?ega su mreu Nevesinja do karaj utakmice poga?ali Ivan Markovi?, Luka Suton i dva puta Kristijan Panti?.

MNK Brotnjo Premier SK: Medi?, Gali?, ?ili?, Suton, Markovi?, . ego, R. ego, Dujmovi?, Prusina, Nevisti?, Grgi?, Grani?, Panti?, Kozari?.

KMF Nevesinje: Romovi?, Pudar, G. Prodanovi?, Bulaji?, Deli?, Jamina, Panti?, Kilibarda, M. Prodanovi?, Mili?evi?, Drakovi?, Trutina.