Željko Pervan izborio plasman na Europsko prvenstvo, Stela Bulić osvojila zlato

Od 19. do 22. 01. 2023. godine u Samoboru je održano 3. izborno natjecanje „Grand Prix Croatia“. Na 31. Grand Prix Croatia je nastupilo više od 1800 natjecatelja iz više od 25 država, a na ovom prestižnom natjecanju Željko Pervan izborio je plasman na Europsko prvenstvo, dok je Stela Bulić osvojila zlatnu medalju.

Na jednom od najjačih turnira u Europi, Željko Pervan u kategoriji kadeti -57 kg uspio je izboriti plasman na Europsko prvenstvo u Cipar. Po završetku natjecanja Željko se uputio u Daruvarske toplice na završne pripreme reprezentacije Hrvatske, a nakon Željka na tetami u Samoboru je izašla Stela Bulić u kategoriji djevojčice -44 kg i nakon 4 borbe osvojila zlato . Uz Stelu i Željka nastupili su i Dane Juričić, koji je izgubio borbu za broncu te Patricija Prga i Jure Puce koji se nisu uspjeli boriti za odličja – poručili su iz KK Brotnjo-Hercegovina u osvrtu na nastup svojih članova na 31. Grand Prix Croatia uz čestitke na uspjesima.