Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Za posjetitelje Dana berbe grožđa osiguran besplatan parking prostor

Tri večeri, u petak, subotu i nedjelju, dio programa 70. jubilarnih Dana berbe grožđa odvijat će se na Broćanskom trgu te se stoga očekuje dolazak većeg broja posjetitelja, zbog čega je na području bivše Duhanske stanice osigurana površina za parkiranje vozila. Posjetitelji Dana berbe grožđa moći će svoja vozila besplatno parkirati na prostoru bivše Duhanske stanice, u neposrednoj blizini Gradske sportske dvorane Čitluk, i uživati u pripremljenom programu.

Također, od večeras je za promet vozila prohodan dio Ulice Stjepana Radića na kojem su se u proteklom razdoblju izvodili radovi. Budući da radovi nisu završeni, vozači se pozivaju na povećan oprez.

Podsjetimo, u petak, 19. rujna od 19 sati na Broćanskom trgu održat će se „Večer mladih“ uz nastupe bendova Terra Slaves i Zoster. Središnja svečanost jubilarnih 70. Dana berbe grožđa održat će se na Broćanskom trgu u subotu, 20. rujna od 18,30 sati, dok će se „Večer Brotnjaka“ održati u nedjelju, 21. rujna.

Nakon svečanog otvaranja u subotu, posjetitelje Dana berbe grožđa očekuju nastupi kulturno-umjetničkih društava, pjevačkih skupina i Rišpeta, a druženje Brotnjaka i njihovih gostiju, kao završni dio manifestacije, održat će se u nedjelju uz nastupe HKUD Brotnjo, HKUD sv. Marko Vinoca, Broćanskih bećara i Joze Vučića.

Tijekom tri večeri posjetitelji Dana berbe grožđa moći će degustirati glasovita broćanska vina i kušati neke od gastronomskih specijaliteta.

 

WordPress Video Lightbox