Uvjerljiva pobjeda: Brotnjo svladalo Stolac

U 21. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug, Brotnjo je pobijedilo Stolac. Igrači trenera Nikole Juričića upisali su tri nova boda pobijedivši na Gradskom stadionu Bare HNK Stolac 5:1.

Domaćoj momčadi prednost u prvom poluvremenu preciznim udarcem donio je Matej Skoko, no Stolac je u nastavku poravnao pogotkom Brune Papca.
Nakon primljenog pogotka Brotnjo je „ubacilo u brzinu više“, što se do kraja utakmice osjetilo na rezultatu. Prvo je Ivan Sulić pogodio mrežu Stoca za 2:1, nakon čega je Matej Rozić iz slobodnog udarca povisio prednost Brotnja na 3:1.

Uz postignuti pogodak za 2:1 Ivan Sulić na današnjoj utakmici ubilježio je asistenciju. Sulić je glavom asistirao Ivanu Baraću, a Barać se upisao u strijelce ubrzo nakon što je ušao u igru s klupe za rezervne igrače, ali i asistirao Suliću.

Barać je lijepo Suliću asistirao petom, nakon čega je napadač Brotnja postavio konačnih HNK Brotnjo – HNK Stolac 5:1.