Utakmica između Brotnja i Sloge završila bez pobjednika

Večerašnja utakmica 11. kola Premijer futsal lige BiH između MNK Brotnjo i MNK Sloga završila je remijem 6:6.

Ekipa MNK Brotnjo doživjela je veći broj izmjena u igračkom kadru prije početka drugog dijela sezone, uz što je također Tomislav Bevanda preuzeo klupu Brotnja. Čitlučani su na samom startu drugog dijela sezone Premijer futsal lige BiH bili uspješni u Livnu a i premijera pred domaćom publikom dobro je započela za MNK Brotnjo.

Domaćinu su poveli pogocima Anđela Čolaka i Zvonimira Ćavara, nakon čega je Admir Zukan postigao pogodak za Slogu i smanjio na 2:1. Marin Sesar, pojačanje iz redova MNK Hercegovina, potom je postigao dva pogotka za MNK Brotnjo te su domaćini u 13. minuti poveli 4:1, no Sloga je do kraja poluvremena uspjela smanjiti rezultat na 4:3 novim pogotkom Zukana i pogotkom koji je postigao Sabahudin Petak.

Admir Zukan u nastavku je postigao pogodak za hat-trick i izjednačio rezultat na 4:4 a nakon još jednog pogotka Petka gosti su poveli 4:5. Izjednačenje Brotnju donio je Čolak, rezultatski preokret Marin Suton, no pred kraj utakmice Elmir Turić postigao je pogodak za konačnih 6:6.

Nakon remija u 11. kolu Premijer futsal lige BiH pomlađena ekipa MNK Brotnjo sačuvala je šest bodova prednosti ispred svog večerašnjeg protivnika što je jako bitno u borbi za playoff.

Prije početka večerašnje utakmice minutom šutnje odana je počast danas pokopanom Marinu Barbariću, istaknutom sportskom djelatniku koji je dao veliki doprinos broćanskom sportu kao predsjednik AK Bortnjo i Športskog saveza Brotnjo te na brojne ostale načine.

MNK Brotnjo: A. Dujmović, Sesar, Čolak, Suton, Ćavar, Ivanković, Primorac, Prusina, Odak, Vukoja, Vlaho, Vučić, S. Dujmović.

MNK Sloga: Begović, Hodžić, Latić, Petak, Zukan, Delić, Turić, Kasumović, Smajić, Baručija, Milanović, Abazović.