Treća pobjeda u nizu rukometaša HRK Međugorje

HRK Međugorje danas je u Čitluku pobijedio RK Radnički iz Goražda rezultatom 30:26. U utakmici 16. kola Prve rukometne lige FBiH – skupina Jug najveća prednost momčadi Međugorja bila je osam pogodaka. Desetak minuta prije kraja utakmice Međugorje je imala prednost 28:20, a gosti iz Goražda zaostatak su u posljednjih desetak minuta uspjeli prepoloviti, no Međugorje je uvjerljivo došlo do treće pobjede u nizu u proljetnom dijelu prvenstva.

Najefikasniji u redovima HRK Međugorje bio je Matej Beljo sa osam postignutih pogodaka. Kod gostiju iz Goražda Enis Kostić postigao je sedam pogodaka i bio najefikasniji rukometaš Radničkog.

U sljedećem kolu HRK Međugorje gostovat će u Ljubuškom, gdje će odigrati utakmicu protiv HRK Izviđač II.

HRK Međugorje: Stojić 1, Šunjić 4, S. Ljubić 1, M. Ljubić 5, Beljo 8, Vučić, Martinović 2, Barbarić, Rozić, Matijević 4, Šarac 5, Odak, Mandić, Galić.

RK Radnički: Džambegović 4, Kostić 7, Al. Helać, Bešlija, Muratspahić 1, Zlatić 2, Borčak 2, Agović 3, Šahinović 5, Krašić, Am. Helać 2.