Prskalo postigao hat-trick, remi Brotnja i Troglava

Nogometaši HNK Brotnjo – Čitluk danas su na Barama osvojili bodu u utakmici 10. kola Druge lige NS FBiH – skupina Jug protiv NK Troglav 1918 iz Livna. Nakon utakmice sa šest pogodaka obje momčadi morat će se zadovoljiti sa po jednim bodom, a zanimljivo je da su svi pogoci postignuti u drugom poluvremenu.

Josip Slišković doveo je Troglav u vodstvo u 55. minuti, nakon čega je Ivan Prskalo u 63. i 70. minuti bio precizan iz kaznenih udaraca i donio Brotnju prednost. Pogodak za izjednačenje 2:2 postigao je Josip Vidović (75. minuta), a Haris Ljutić donio je Troglavu novu prednost četiri minute prije kraja utakmice.

Ipak, u sudačkoj nadoknadi Ivan Prskalo dobro se snašao u petercu gostiju i asistenciju Arsima Gašija pretvorio u pogodak za konačnih 3:3.

Bio je to Prskalov treći pogodak, a nakon jako uzbudljive utakmice obje momčadi osvojile su po jedan bod.

HNK Brotnjo: V. Džidić, Mijatović, M. Milićević, Krtalić, P. Milićević (od 79. Planinić), Ereiz (od 64. Džidić), Ljubić (od 46. Šunjić), Beljo, Gaši, Vrljić (od 64. Soldo), Prskalo. Trener: Matej Rozić.

NK Triglav 1918: Bučo, Banović, G. Bilić, Hodžić, A. Bilić, Bekavac, Slišković, Karadža ( od 66. Šakić), Krstanović, Perković (od 77. Ljutić), Vidović (od 87. Kelava). Trener: Danijel Krivić.