Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Poraz Brotnja na kraju jesenskog dijela sezone

NK Ljubuški je u 13. kolu Druge lige FBiH – Jug pobijedio HNK Brotnjo. Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu Bare u Čitluku, a gosti su slavili 3:2.

Brotnjo je povelo u 14. minuti pogotkom Ivana Ferenca, dok je u 27. minuti, pogotkom iz slobodnog udarca, rezultat poravnao Tomislav Bošnjak. Nakon šest minuta igre u nastavku Ljubuški je preko Bože Milasa došao do prednosti, a izjednačenje svojoj momčadi pogotkom u 62. minuti donio je Ivan Ferenc.

Leo Granić tri minute prije kraja utakmice pogodio je mrežu Brotnja i donio Ljubušacima pobjedu na kraju jesenskog dijela sezone.

Proljetni dio sezone HNK Brotnjo započet će sa sedamnaest osvojenih bodova. U prvom dijelu sezone Čitlučani su upisali pet pobjeda, dva neodlučena rezultata i šest poraza.

HNK Brotnjo: Bulić, Soldo, Turudić, Stojić (od 46.Z. Sušac), Džeba, Stojanović, Pehar (od 51. Sabljić), Sušić, Beljo, Šimić (od 51. K. Sušac), Ferenc (od 65. Bencun). Trener: Vladimir Vasilj.

NK Ljubuški: Ilić (od 46. J. Bebek), Bošnjak, L. Granić (od 90. Mišetić), Bebek, Milićavić, N. Granić, Milas (od 74. Šošić), Džida, Bošnjak, Bencun (od 82. Šimić). Trener: Damir Vučić.