Policajac pobijedio Brotnjo u Čitluku

Utakmicu 12. kola Premijer futsal lige BiH večeras su u Čitluku odigrali MNK Brotnjo i KMF Policajac, a pobjedu su slavili gosti rezultatom 2:3.

Iako je domaća momčad povela u 9. minuti pogotkom Kristijana Pantića, Policajac je do poluvremena preokrenuo rezultat. Dejan Pavlović postigao je pogodak za goste u 14. minuti, dok je Dragan Verić tri minute prije kraja poluvremena pogodio mrežu Brotnja za preokret.

Pavlović je u 36. minuti postigao svoj drugi pogodak, a u pretposljednjoj minuti Darko Ivanković postavio je konačnih MNK Brotnjo – KMF Policajac 2:3.

MNK Brotnjo: Bevanda, Pantić, Raguž, Ivanković, Šunjić, Miloš, Mušan, V. Prusina, Vučić, A. Prusina, Karačić, Živkušić, Dujmović. Trener: Vladimir Bebek.

KMF Policajac: Stanivuković, Maksimović, Pavlović, Đaković, Đukarić, Radović, Nikić, Verić, D. Vučić, Kaurin, A. Vučić, Trifković. Trener: Nikša Gligić.