MNK Brotnjo nastavio s pobjedama

MNK Brotnjo nastavio je s pobjedama u Premijer futsal ligi BiH. Čitlučani su sinoć na domaćem parketu svladali FC Salines – Tuzla 5:1, a nakon pobjede u 13. kolu Brotnjo je zauzelo treće mjesto na ljestvici sa 25 osvojenih bodova.

Gostujuća momčad pružala je dobar otpor petnaestak minuta, no Brotnjo je tri minute prije kraja prvog poluvremena povelo pogotkom Marka Grgića. Dvije minute kasnije Kristijan Pantić postigao je pogodak za 2:0, dok su u nastavku strijelci za Brotnjo bili Ilija Šimić, Nikola Granić i još jednom kapetan momčadi Kristijan Pantić.

Strijelac za Salines, u utakmici koja je gostima u slučaju pobjede mogla donijeti treće mjesto na ljestvici, bio je Armin Imšić.

Pobjeda nad gostima iz Tuzle treće je uzastopno slavlje za igrače trenera Mateja Čilića. Nakon pobjede nad Brčko Zdravljem u posljednjem kolu prvog dijela Premijer futsal lige Čitlučani su ostvarili dvije uvjerljive pobjede u proljetnom dijelu lige, a niz pobjeda Brotnjo će pokušati nastaviti u sljedećem kolu protiv HFC Zrinjski.

Hercegovački derbi odigrat će se u Mostaru i bit će ogled trećeplasirane i četvrtoplasirane momčadi Premijer futsal lige BiH.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Marković, Grgić, Šunjić, Medić, Dujmović, Šimić, Prusina, Granić, Odak, Kordić, Božić, Bošnjak. Trener: Matej Čilić.

FC Salines: Hadžić, Imšić, Isanović, Marinković, Ramić, Muratović, Demirović, Hasić, Pranjić, Bumbulović.