Međugorje upisalo novu pobjedu

Rukometaši Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje pobijedili su u 17. kolu Prve rukometne lige Federacije BiH – skupina Jug rukometaše RK Radnički. U utakmici odigranoj sinoć u Čitluku Međugorje je slavilo rezultatom 30:27.

Gostujuća momčad odigrala je jako dobro prvo poluvrijeme te je na odmor otišla s dva pogotka prednosti (12:14), no boljom igrom u drugom poluvremenu momčad Međugorja odnijela je pobjedu.

Mladi Karlo Barbarić u sinoćnjoj utakmici postigao je devet pogodaka i bio je najbolji strijelac HRK Međugorje. Pivot Matej Ljubić je dodao pet pogodaka, dok je junior Roko Dodig postigao četiri.

Najbolji strijelac gostujuće momčadi s devet pogodaka bio je Amer Šahinović, a pogodak manje postigao je Emir Barlov.

U sljedećem kolu HRK Međugorje gostuje u Sarajevu kod momčadi RK Respect.

HRK Međugorje: Šunjić 3, Pervan 2, S. Ljubić, M. Ljubić 5, Knezović 3, Martinović 1, Barbarić 9, Rozić, Galić, Ćorić, Vidović, Bevanda, Dodig 4, Pehar, Božić 2, Primorac 1.

RK Radnički: Kostić 2, Muratspahić, Hubjer, Borček 2, Agović 2, Šahinović 9, Krešić, Barlov 8, Džemidžić 4, Selimbegović, Pršeš, Bečić, Bogdanić.