Međugorje nakon pobjede nad Turbinom napredovalo na ljestvici

Nogometaši Međugorja jučer su pobijedili Turbinu te su nakon 4:1 pobjede sa šestog mjesta na ljestvici došli na četvrtu poziciju.

Utakmica na terenu Sport centra Međugorje odlično je počela za goste jer je Čilić momčad iz Jablanice u prvom poluvremenu doveo u vodstvo, no drugo poluvrijeme bilo je u potpunosti u znaku NK Međugorje.

Josip Čakić postigao je izjednačujući pogodak, Petar Milićević donio je prednost domaćoj momčadi, a s dva pogotka pobjedu NK Međugorje potvrdio je Stanislav Vasilj.

U prvoj sezoni Druge lige FBiH – skupina Jug nakon plasmana iz Županijske lige, NK Međugorje bilježi jako dobre nastupe, posebice u proljetnom dijelu sezone te je nakon odigranih 23. kola na četvrtom mjestu ljestvice s 37 osvojenih bodova. Trećeplasirana je momčad HNK Brotnjo, kod koje će NK Međugorje gostovati u sljedećem kolu.