Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

HRK Međugorje slavio protiv RK Igman

Hrvatski rukometni klub Međugorje stigao je večeras do prve ovosezonske pobjede u Prvoj rukometnoj ligi FBiH – skupina Jug. Međugorje je na domaćem terenu uvjerljivo nadigralo Igman i slavilo rezultatom 35:30.

Nakon nekoliko izjednačenih uvodnih minuta, domaća momčad počela je graditi prednost te je na odmor otišla s prednošću 22:14. U nastavku je Međugorje imalo i deset pogodaka prednosti, ali gosti iz Ilidže uspjeli su ublažiti poraz i smanjiti zaostatak na konačnih -5 (35:30).

Sa šest postignutih pogodaka strijelce Međugorja predvodio je Petar Medić, a Gabrijel Šunjić postigao je pet pogodaka, dok je gostujuću momčad sa šest postignutih pogodaka predvodio Azer Čorbo.

U večerašnjoj utakmici Ante Vidović, trener HRK Međugorje, koristio je sve igrače koji su mu bili na raspolaganju te je dao priliku i nekolicini jako mladih rukometaša.

HRK Međugorje: Šunjić 5, Ljubić, Medić 6, Knezović 2, Nikolić 4, Ćorić, Bevanda 2, Pehar, Mijatović 3, Ostojić 1, Ćorić 1, Grbeša 3, Miličević 2, Prskalo 4, Vidović 2. Trener: Ante Vidović.

RK Igman Ilidža: Hasanagić 2, Hadrović 2, Cvitanović 4, Salčinović, Čorbo 6, Sarač 3, Kurtović, Arijan Husić 3, Arman Husić 3, Baltić 3, Dedić 4, Hodžić, Šljivnjak, Sinanović. Trener: Adem Bašić.