Grgić pogotkom u samoj završnici donio MNK Brotnjo pobjedu

MNK Brotnjo sinoć je stigao do nove pobjede u Premijer futsal ligi BiH. Brotnjo je u Čitluku pobijedilo MNK Željezničar rezultatom 5:4, a lijepim pogotkom u samoj završnici utakmice slavlje svojoj momčadi i navijačima donio je Marko Grgić.

Domaća momčad imala je prednost u od 2:0 nakon prvog poluvremena zahvaljujući golovima Vedrana Marića i Kristijana Pantića. Prednost Brotnja u nastavku povećao je Luka Suton, a prvi pogodak za MNK Željezničar postigao je Mirza Ajanović.
Ajanović je pogodak postigao u 22. minuti utakmice, dok se tri minute kasnije u strijelce upisao Marin Šunjić postigavši pogodak za 4:1.

Pomalo neočekivano, momčad koje je pretrpjela pet poraza u nizu uspjela je nadoknaditi zaostatak od tri pogotka u desetak minuta. Dva pogotka za MNK Željezničar postigao je Anes Džafo a jedan pogodak Emir Gekić pa je minutu prije kraja Željezničar stigao do izjednačenja.

U posljednjoj minuti Marko Grgić je majstorski driblingom prevario svog čuvara i pogodio mrežu Željezničara za konačni 5:4 u utakmici koja je bila izuzetno kvalitetna i uzbudljiva i u kojoj su obje momčadi prikazale odličnu igru i borbenost, što je publika znala nagraditi pljeskom.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Marić, Dalić, Grgić, Medić, Bošnjak, Prusina, Marković, Suton, Odak, Dujmović, Šunjić. Trener: Matej Čilić.

MNK Željezničar: Šahman, Ajanović, Džafo, Hodžić, Salčin, Demirović, Kapetanović, Karić, Ibrahimović, Gekić, Lokvančić. Trener: Haris Rokša.

Na poluvremenu utakmice predstavnici MNK Željezničar uručili su Josipu Ćipi Čiliću, legendi Željezničara, klupski dres.