Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Gornji Ograđenici i Bijakovići upisali druge pobjede

Sinoć su odigrane četiri utakmice MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2024.“. Na terenu sportsko-rekreacijskog centra u Blizancima, Gornji Ograđenici i Bijakovići upisali su druge pobjede u ovogodišnjoj ligi, a pobjedu su upisali i Gornji Hamzići, dok su Dobro Selo i Paoča/Vidovići osvojili po bod.

Gornji Ograđenici pobijedili su Donji Mali Ograđenik 4:0. Po dva pogotka za pobjedničku momčad postigli su Franjo Sušac i Toni Zelenika, a nakon sinoćnjeg slavlja Gornji Ograđenici imaju sedam osvojenih bodova iz tri odigrane utakmice u skupini D.

Dvije utakmice u skupini B odigrala je momčad Bijakovića i slavila pobjede u obje. Nakon pobjede nad Donjom Blatnicom, Bijakovići su sinoć pobijedili Biletiće 10:4. Zanimljivost vezana za sinoćnju utakmicu između Biletića i Bijakovića je da je prvo poluvrijeme završilo 4:4, dok su Bijakovići u nastavku nadigrali Biletiće koji su igrali s igračem-vratarom i nakon dvije pobjede pretrpjeli prvi poraz.

Blizu prve pobjede u skupini B bila je momčad Paoča/Vidovići, ali Dobro Selo je u završnici uzbudljive utakmice postiglo tri pogotka za konačnih 3:3.

Draž malonogometne lige u organizaciji Športskog saveza Brotnja su česti ogledi susjeda, kakav su sinoć odigrali Gornji Hamzići i Čalići. Gornji Hamzići su bolje otvorili utakmicu i poveli 3:0, a početkom drugog poluvremena Čalići su došli na pogodak zaostatka, no Gornji Hamzići su u nastavku potvrdili pobjedu (5:3).

Gornji Ograđenici – Donji Mali Ograđenik 4:0 (4:0)
1:0 Franjo Sušac, 2:0 Franjo Sušac, 3:0 Toni Zelenika, 4:0 Toni Zelenika.

Biletići – Bijakovići 4:10 (4:4)
1:0 Jure Bevanda, 1:1 Šimun Jerković, 1:2 Denis Muselimović, 1:3 Franko Gugić, 2:3 Roberto Bevanda, 3:3 Danijel Karačić, 4:3 Robert Karačić, 4:4 Denis Muselimović, 4:5 Ivan Ostoić, 4:6 Ivan Ostojić, 4:7 Franko Gugić, 4:8 Šimun Jerković, 4:9 Jozo Ivanković, 4:10 Šimun Jerković.

Dobro Selo – Paoča/Vidovići 3:3 (0:1)
0:1 Josip Doko, 0:2 Josip Doko, 0:3 Matej Doko, 1:3 Josip Pehar, 2:3 Matej Šaravanja, 3:3 Josip Pehar.

Gornji Hamzići – Čalići 5:3 (3:0)
1:0 Robert Prusina, 2:0 Dario Karačić, 3:0 Robert Prusina, 3:1 Mateo Musa, 3:2 Mateo Musa, 4:2 Stipe Aralo, 4:3 Pero Sušac, 5:3 Stipe Aralo.