Brotnjo sigurno protiv momčadi iz Brčkog

Malonogometaši MNK Brotnjo večeras su u Čitluku svladali KMF Brčko Zdravlje 9:4. Igrači trenera Mateja Čilića imali su visokih 5:0 nakon prvog poluvremena, te su u drugom poluvremenu samo potvrdili uvjerljivu pobjedu u 11. kolu Premijer futsal lige BiH.

Po tri pogotka za Brotnju u večerašnjoj utakmici postigli su Marko Grgić i Luka Suton, dok su po jedan pogodak za domaću momčad postigli: Kristijan Pantić, Vedran Marić i Silvio Dujmović. Po dva pogotka za poraženu momčad postigli su Vladan Ćulum i Zdravko Vujić.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Suton, Marković, Šunjić, Medić, Filipović, Odak, Granić, Božić, Marić, Dujmović, Grgić, Bošnjak.

KMF Brčko Zdravlje: Bahor, Milaković, Tanasković, Ćulum, Mirić, Aleksić, Tomić, Vujić, Savić, Manojlović, Đuričić.