Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Brotnjo se plasiralo u polufinale Kupa HNŽ nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca

Jučer je u Čitluku odigrana četvrtfinalna utakmica Kupa HNŽ između nogometaša HNK Brotnjo i HNK Čapljina, a plasman u polufinale izborili su nogometaši Brotnja nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Domaći vratar David Milićević zaustavio je dva pokušaja Čapljinaca s bijele točke i svoju momčad, uz pomoć ostalih suigrača, odveo među četiri momčadi u završnici županijskog nogometnog Kupa.

Čapljina je u četvrtfinalnoj utakmici Kupa HNŽ povela pogotkom Pere Pervana pred kraj prvog poluvremena, a Brotnjo je došlo do izjednačenja preko Ivana Ferenca u 58. minuti utakmice.

Do kraja susreta mreže su mirovale pa je polufinalist Kupa HNŽ odlučen s bijele točke.

Za momčad Brotnja sigurni izvođači bili su Josip Ereiz, Matej Milićević, Renato Skoko i Zdenko Turudić, dok je vratar David Milićević zaustavio pokušaje Pere Pervana i Matea Kozarića za konačnih HNK Brotnjo – HNK Čapljina 5:4.