AK Brotnjo: Petnaest novih medalja za završetak uspješne atletske godine

Atletski klub sv. Marko iz Makarske jučer je organizirao tradicionalni međunarodni atletski Božićni miting na kojem se natjecao veliki broj mladih atletičara u svim uzrasnim kategorijama. Članovi AK Brotnjo nastupili su na mitingu u Makarskoj i osvojili ukupno petnaest medalja.

Uspješnu atletsku godinu članovi AK Brtonjo završili su sa osvojenih šest prvih mjesta, pet drugih i četiri treća mjesta.

Jučer je u Makarskoj organizacijom atletskog kluba sveti Marko Makarska održan tradicionalni međunarodni atletski Božićni miting. Natjecanje je obilježio velik broj djece koja su se natjecala u svim uzrasnim kategorijama. Također i članovi atletskoga kluba “Brotnjo” nastupili su na ovome mitingu. Ukupno smo osvoji 15 medalja, od toga 6 prvih mjesta, 5 drugih i 4 treća mjesta. Ovim natjecanje završena je još jedna uspješna atletska godina.

Osvajači medalja:
1 mjesta:
Anna Ćurković – kadetkinja, 100 m (12″59), dalj (5,54 m);
Josip Ivanković – kadet – dalj;
Martina Prga -ml.Juniorka – troskok;
Marko Ćurković – Limač – dalj;
Mlađe kadetska štafeta 4x100m u sastavu Matija Marić, Lucija Lorena Primorac, Petra Pervan i Ana Gakić.