Četrnaest odličja za KK Brotnjo-Hercegovina s Prvenstva Hrvatske

Proteklog vikenda u Jastrebarskom je održane Prvenstvo Hrvatske u karateu za mlađe uzraste. U konkurenciji više od 700 natjecatelja iz 78 klubova, natjecatelji iz Karate kluba Brotnjo-Hercegovina osvojili su 14 odličja.

Članice i članovi broćanskog karate kluba osvojili su dvije zlatne, tri srebrne i devet brončanih medalja.

Nove prvakinje Hrvatske su Antea Sušac i Patricia Prusina, dok su srebrne medalje osvojile: Marta Prskalo, Marija Sofija Juričić i Marta Grgić, a brončane: Ivano Ivanković, Kristijan Barbarić, David Paponja, Elena Raič, Eva Krasić, Nikola Krasić, Matej Raspudić, Dragana Luburić i Matej Milićević. Čestitke ekipi na dobrim nastupima za klub i naše Brotnjo. Hvala roditeljima, Općini Čitluk, Športskom savezu Brotnja i svim prijateljima kluba na pomoći – poručili su iz KK Brotnjo-Hercegovina.