Nogometaši Brotnja preko Sloge stigli do nove pobjede

Na Gradskom stadionu Bare jučer je odigrana odgođena utakmica 8. kola Druge lige FBiH – skupina Jug između HNK Brotnjo i HNK Sloga (U-GV). Nogometaši HNK Brotnjo upisali su pobjedu rezultatom 3:0, a jučerašnjom pobjedom HNK Brotnjo zauzeo je treće mjesto na ljestvici nakon devet odigranih kola.

Utakmica je počela odlično za domaću momčad jer su Čitlučani već u prvoj minuti došli do prednosti pogotkom Anđelka Babića. Na 2:0 u 87. minuti povisio je Marko Čuljak, dok je u sudačkoj nadoknadi pogodak za konačnih 3:0 postigao Dino Pehar.

Momčad trenera Mateja Rozića u dosadašnjem dijelu lige upisala je pet pobjeda, jedan remi i tri poraza te je sa šesnaest osvojenih bodova trećeplasirana. Dva boda više ima drugoplasirano Kruševo, a vodeći Troglav 1918 na prvom je mjestu sa dvadeset osvojenih bodova.

U sljedeću nedjelju HNK Brotnjo će ponovno igrati na Barama, a protivnih će mu biti NK Kamešnica, desetoplasirana momčad lige.

HNK Brotnjo: D. Milićević, Džidić, Crnjac (od 36. Juričić), Raspudić (od 62. M. Crnjac), A. Babić (od 73. Lesko), P. Milićević, Čuljak, Jurić (od 73. Pehar), Ereiz, Sabljo, T. Babić.

HNK Sloga: Ridžal, Skeho, Pidro, Zukanović, A. Mašetić, Delić (od 79. N. Abazović), Abazović, Glavaš (od 81. Udiljak), Marinčić, Škembić (od 64. Grubeša), E. Mašetić.