Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up

Brotnjo na domaćem terenu poraženo od Sloge

Nogometaši HNK Brotnjo poraženi su danas na domaćem terenu od momčadi HNK Sloga GV/U u 16. kolu Druge lige FBiH – skupina Jug. Sloga je slavila rezultatom 1:3.

Gostujućoj momčadi pogotkom u prvom poluvremenu prednost je donio Vahid Idrizović, dok je strijelac dva pogotka za Slogu u nastavku bio Armin Abazović. Pogodak za Brotnjo pred sami kraj utakmice postigao je Josip Ereiz.

Nakon pobjede u Čitluku Sloga je preuzela prvo mjesto na ljestvici, a uz dobar rezultat sa gostovanja momčadi Sloge na ruku je išao i poraz Višića od Stoca. Naime, nakon poraza u 16. kolu momčad Višića pala je s prvog mjesta na ljestvici na peto te su od Višića u ovom trenutku, uz Slogu, bolje plasirani Troglav 1918, Klis i Kruševo.

Momčad HNK Brotnjo nakon šesnaest odigranih kola zauzima osmo mjesto na ljestvici sa dvadeset osvojenih bodova, a u sljedećem će kolu gostovati u Jablanici kod Turbine koja ima isti bodovni učinak.