MNL Brotnjo 2012

Ispis
finaleNogometai Me?ugorja osvojili su Malonogometnu ligu MZ op?ine ?itluk Brotnjo 2012. Me?ugor?ani su do laskavog trofeja doli nakon boljeg izvo?enja jedanaesteraca budu?i da je finalna utakmica s ?itluk Gradom zavrila nerijeeno 2:2.
Više...

Gradac pobijedio ?erin i osvojio tre?e mjesto

Ispis
tre?iU utakmici za tre?e mjesto MNL Brotnjo 2012, igranoj sino? u Blizancima, Krehin Gradac je nakon boljeg izvo?enja penal pobijedio ?erin i osvojio tre?e mjesto u Ligi. Nakon po?etnog ispitivanja snaga nogometai Graca su u 20. minuti preko Krstovi?a poveli 1:0, a dvije minute kasnije prednost Gra?ana povisio je Darko Planini?.
Više...

?itluk Grad i Me?ugorje u finalu MNL Brotnjo 2012

Ispis
polufinaleEkipe ?itluk Grada i Me?ugorja ?e na travnjaku Gradskog stadiona Bare u nedjelju odlu?ivati o pobjedniku Malonogometne lige MZ op?ine ?itluk - Brotnjo 2012. U prvoj polufinalnoj utakmici Grad je pobjedom 3:2 nad ?erinom osigurao finale, dok je Me?ugorje tek nakon izvo?enje penala uspjelo izbaciti branitelje naslova, ekipu Krehin Graca.
Više...

Vasilji odveli Me?ugorje u polufinale/Finale na Barama u nedjelju

Ispis
vasiljiKako se Malonogometna liga MZ op?ine ?itluk blii kraju nogomet koji prikazuju mom?adi postaje sve bolji i zanimljiviji. Tako su sino? posljednje dvije utakmice ?etvrtfinala bile, moemo slobodno re?i, jedne od najzanimljivijih u ovoj sezoni.
Više...

Ispis
ligaMom?ad mjesne zajednice Krehin Gradac i mom?ad mjesne zajednice ?erin sino? su u prvim ?etvrtfinalnim utakmicama slavile pobjede i plasman u polufinale MNL Brotnjo 2012. U prvoj utakmici ve?eri prologodinji osvaja?i lige su uz dosta muke svladali Gradni?e 3:2, dok je u drugoj ?etvrtfinalnoj utakmici ?erin bez ve?ih problema svladao Potpolje 4:1.
Više...

G. Ogra?enici izbacili D. Blatnicu, Grad bolji od Sela

Ispis
osminaSvladavi Donju Blatnicu 3:1 Gornji Ogra?enici su u osmini finala MNL Brotnjo 2012 iz daljnjeg natjecanja izbacili prologodinjeg sudionika velikog finala na Barma. Gornji Ogra?enici su u 10. minuti preko Stanka Gagre doli do vodstva, a tri minute kasnije Josip Gali? poravnava na 1:1. Pogotkom Danijela Toti?a iz 15. minute G. Ogra?enici su ponovno doli do prednosti, koju je pet minuta prije kraja utakmice svojim drugim pogotkom na utakmici na 3:1 povisio Stanko Gagro.
Više...

Potpolje i K. Gradac izborili ?etvrtfinale

Ispis
osminaSino? su u sklopu Malonogometne lige MZ op?ine ?itluk Brotnjo 2012 odigrani prvi susreti osmine finala u kojima su Potpolje i Krehin Gradac izborili plasmanu u ?etvrtfinale. Potpolje je uz dosta muke, tek nakon izvo?enja esteraca, uspjelo svladati Dodro Selo, dok je Gradac pogotkom Darke Planini?a pobijedio ?ali?e 1:0.
Više...

Zavreno natjecanje po skupinama, donosimo vam raspored nastavka natjecanja

Ispis
skupina 5Sino? su u Donjim Hamzi?ima odigrana dva posljednja susreta po skupinama Malonogometne lige MZ op?ine ?itluk. A u 5. kolu skupine B Gradni?i i Tep?i?i/Blizanci su odigrali 3:3, to je Gradni?ima bilo dovoljno za osvajanje prvog mjesta, dok je u drugom susretu ve?eri Dragi?ina s 6:4 svladala ?itluk Selo.
Više...

?erin u posljednjem kolu osvojio prvo mjesto skupine C

Ispis
?erinEkipa MZ ?erin pobjedom u posljednjem kolu nad Gornjim Ogra?enicima osvojila je prvo mjesto u skupini C i tako osigurala izravan plasman u ?etvrtfinale. U izravnom dvoboju s jednim od pretendenata na prvo mjesto igra?i ?erina sino? su u Vionici pobijedili Gornje Ogra?enike rezultatom 6:1 i na taj na?in na ljestvici presko?ili Krehin Gradac i spomenute Gornje Ogra?enike, koji su ba kao i ?erin natjecanje u skupini zavrili s devet osvojenih bodova.
Više...

MNL Brotnjo 2012: Susreti 4. kola skupine B zavrili bez pobjednika

Ispis
liga Dvije utakmice 4. kola skupine B Malonogometne lige MZ op?ine ?itluk Brotnjo 2012., odigrane sino?, zavrile su bez pobjednika. U prvoj utakmici odgo?enog kola, koje se prvotno trebalo igrati 24.7.2012., ?itluk Selo i Gradni?i podijelili su bodove odigravi 3:3, a i utakmica izme?u udruenih mjesnih zajednica Tep?i?i/Blizanaci i Potpolja zavrila je nerijeeno 1:1.
Više...

Poznati sudionici osmine finala iz skupine A

Ispis
skupina A Mom?adi mjesne zajednice ?itluk Grad i mjesne zajednice Dobro Selo plasirale su se u osminu finala iz skupine A. ?itluk Grad je nakon pet odigranih kola osvojio devet bodova, ba kao i Dobro Selo, tako da je o kona?nom plasmanu ove dvije ekipe odlu?ivao me?usobni ogled u kojemu je ?itluk Grad slavio 2:1. Prvo mjesto skupine A i izravan plasman u ?etvrtfinale ve? dulje vrijeme bilo je rezervirano za ekipu Me?ugorja, koja je i u sino?njoj utakmici pobijedila Gornju Blatnicu 6:1 i tako upisala petu pobjedu iz isto toliko utakmica.