MNL Brotnjo 2012

Ispis
finaleNogometaši Međugorja osvojili su Malonogometnu ligu MZ općine Čitluk „Brotnjo 2012“. Međugorčani su do laskavog trofeja došli nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca budući da je finalna utakmica s Čitluk Gradom završila neriješeno 2:2.
Više...

Gradac pobijedio Čerin i osvojio treće mjesto

Ispis
trećiU utakmici za treće mjesto MNL Brotnjo 2012, igranoj sinoć u Blizancima, Krehin Gradac je nakon boljeg izvođenja penal pobijedio Čerin i osvojio treće mjesto u Ligi. Nakon početnog ispitivanja snaga nogometaši Graca su u 20. minuti preko Krstovića poveli 1:0, a dvije minute kasnije prednost Gračana povisio je Darko Planinić.
Više...

Čitluk Grad i Međugorje u finalu MNL Brotnjo 2012

Ispis
polufinaleEkipe Čitluk Grada i Međugorja će na travnjaku Gradskog stadiona Bare u nedjelju odlučivati o pobjedniku Malonogometne lige MZ općine Čitluk - Brotnjo 2012. U prvoj polufinalnoj utakmici Grad je pobjedom 3:2 nad Čerinom osigurao finale, dok je Međugorje tek nakon izvođenje penala uspjelo izbaciti branitelje naslova, ekipu Krehin Graca.
Više...

Vasilji odveli Međugorje u polufinale/Finale na Barama u nedjelju

Ispis
vasiljiKako se Malonogometna liga MZ općine Čitluk bliži kraju nogomet koji prikazuju momčadi postaje sve bolji i zanimljiviji. Tako su sinoć posljednje dvije utakmice četvrtfinala bile, možemo slobodno reći, jedne od najzanimljivijih u ovoj sezoni.
Više...

Ispis
ligaMomčad mjesne zajednice Krehin Gradac  i momčad mjesne zajednice Čerin sinoć su u prvim četvrtfinalnim utakmicama slavile pobjede i plasman u polufinale „MNL Brotnjo 2012“. U prvoj utakmici večeri prošlogodišnji osvajači lige su uz dosta muke svladali Gradniće 3:2, dok je u drugoj četvrtfinalnoj utakmici Čerin bez većih problema svladao Potpolje 4:1.
Više...

G. Ograđenici izbacili D. Blatnicu, Grad bolji od Sela

Ispis
osminaSvladavši Donju Blatnicu 3:1 Gornji Ograđenici su u osmini finala MNL „Brotnjo 2012“ iz daljnjeg natjecanja izbacili prošlogodišnjeg sudionika velikog finala na Barma. Gornji Ograđenici su u 10. minuti preko Stanka Gagre došli do vodstva, a tri minute kasnije Josip Galić poravnava na 1:1. Pogotkom Danijela Totića iz 15. minute G. Ograđenici su ponovno došli do prednosti, koju je pet minuta prije kraja utakmice svojim drugim pogotkom na utakmici na 3:1 povisio Stanko Gagro.
Više...

Potpolje i K. Gradac izborili četvrtfinale

Ispis
osminaSinoć su u sklopu Malonogometne lige MZ općine Čitluk „Brotnjo 2012“ odigrani prvi susreti osmine finala u kojima su Potpolje i Krehin Gradac izborili plasmanu u četvrtfinale. Potpolje je uz dosta muke, tek nakon izvođenja šesteraca, uspjelo svladati Dodro Selo, dok je Gradac pogotkom Darke Planinića pobijedio Čaliće 1:0.
Više...

Završeno natjecanje po skupinama, donosimo vam raspored nastavka natjecanja

Ispis
skupina 5Sinoć su u Donjim Hamzićima odigrana dva posljednja susreta po skupinama Malonogometne lige MZ općine Čitluk. A u 5. kolu skupine B Gradnići i Tepčići/Blizanci su odigrali 3:3, što je Gradnićima bilo dovoljno za osvajanje prvog mjesta, dok je u drugom susretu večeri Dragićina s 6:4 svladala Čitluk Selo.
Više...

Čerin u posljednjem kolu osvojio prvo mjesto skupine C

Ispis
čerinEkipa MZ Čerin pobjedom u posljednjem kolu nad Gornjim Ograđenicima osvojila je prvo mjesto u skupini C i tako osigurala izravan plasman u četvrtfinale. U izravnom dvoboju s jednim od pretendenata na prvo mjesto igrači Čerina sinoć su u Vionici pobijedili Gornje Ograđenike rezultatom 6:1 i na taj način na ljestvici „preskočili“ Krehin Gradac i spomenute Gornje Ograđenike, koji su baš kao i Čerin natjecanje u skupini završili s devet osvojenih bodova.
Više...

MNL Brotnjo 2012: Susreti 4. kola skupine B završili bez pobjednika

Ispis
liga Dvije utakmice 4. kola skupine B Malonogometne lige MZ općine Čitluk „Brotnjo 2012.“, odigrane sinoć, završile su bez pobjednika. U prvoj utakmici odgođenog kola, koje se prvotno trebalo igrati 24.7.2012., Čitluk Selo i Gradnići podijelili su bodove odigravši 3:3, a i utakmica između udruženih mjesnih zajednica Tepčići/Blizanaci i Potpolja završila je neriješeno 1:1.
Više...

Poznati sudionici osmine finala iz skupine A

Ispis
skupina A Momčadi mjesne zajednice Čitluk Grad i mjesne zajednice Dobro Selo plasirale su se u osminu finala iz skupine A. Čitluk Grad je nakon pet odigranih kola osvojio devet bodova, baš kao i Dobro Selo, tako da je o konačnom plasmanu ove dvije ekipe odlučivao međusobni ogled u kojemu je Čitluk Grad slavio 2:1. Prvo mjesto skupine A i izravan plasman u četvrtfinale već dulje vrijeme bilo je „rezervirano“ za ekipu Međugorja, koja je i u sinoćnjoj utakmici pobijedila Gornju Blatnicu 6:1 i tako upisala petu pobjedu iz isto toliko utakmica.