FOTO: Više od 500 atletičarki i atletičara nastupilo na Memorijalu Bože Gagro

Ispis
mitingJučer je na stadionu Bare u sklopu manifestacije Dani Berbe Grožđa, u organizaciji Atletskog kluba Brotnjo održan dvanaesti po redu međunarodni atletski miting Memorijal Bože Gagro. Na natjecanju su nastupila 22 atletska kluba iz regije koji su se natjecali u 22 discipline za žene i 21 disciplini za muškarce sa preko 500 djece i 800 startnih mjesta.


Festival dječje atletike imao je za cilj, kao što su iz Atletskog kluba Brotnjo i najavljivali, okupiti što više djece mlađeg uzrasta, ali je također ponudio i odlične rezultate u kojima su mogli uživati svi ljubitelji atletike.

Ovogodišnji međunarodni atletski miting u jednom svom dijelu održan je na obnovljenoj atletskoj stazi koju je obnovi Atletski klub Brotnjo, a u kvalitetu mladih atletičarki i atletičara došli su se uvjeriti izbornik bh muške reprezentacije Elvir Krehmić, predsjednik Hrvatskog atletskog saveza Ivan Veštić i brojni drugi.

Fotografije sa memorijala možete pogledati OVDJE.

Valja naglasit da su domaći atletičari i ove godine bili najuspješniju u memorijalnim disciplinama, skoku u dalj za seniorke i seniore, a uz ove rezultate donosimo Vam također i pobjednike u svim disciplinama i kategorijama:

- 60m Limačice 2010 i mlađi
1. Mara Nožica - Trebinje

- 60m Limači 2010 i mlađi
1. Ivan Džidić - Zrinjski

- 60m Limačice 2008 i 2009
1. Ema Mešković - Tuzla

- 60m Limači 2008 i 2009
1. Bartul Savić - ASK- Split

- 60m Cicibanke
1. Judita Dadić - ASK - Split

- 60m Cicibani
1. Bakir Masić - Tuzla

- 60m Pionirke
1. Nika Tomić ASK - Split

- 60m Pioniri
1. Eldim Zoronjić - Ilijaš

- 100m prepone Juniorke
1. Nikolina Ćaćić - Rogatica

- 100m Djevojčice
1. Alma Rasić - Teslić

- 100m Dječaci
1. Alen Odobašić - Sarajevo

- 100m Mlađe Juniorke
1. Anica Bartula - Sokolac

- 100m Mlađi Juniori
1. Amar Karaman - Novi Grad - Sarajevo

- 100m Seniorke
1. Marija Ivanković - Brotnjo

- 100m Seniori
1. Haris Bikić - Novi Grad - Sarajevo

- 4x100m Dječaci
1. Brotnjo

- 4x100m Djevojčice
1. ASK - Split

- 200m Limačice 2008 i 2009
1. Ema Mešković - Tuzla

- 200m Limači 2008 i 2009
1. Adijan Dujak - Zenica

- 400m Pionirke
1. Dea Petrović - ASK - Split

- 400m Pioniri
1. Blago Martinović - Brotnjo

- 600m Djevojčice
1. Džejna Vatrić - Sarajevo

- 600m Dječaci
1. Mirzet Abaz - Vogošća

- 400m Juniorke
1. Petra Cokarić - ASK - Splir

- 400m Juniori
1. Nikola Vašković - Vlasenica

- Troskok Juniorke
1. Ivana Prga - Brotnjo

- Troskok Juniori
1. Igor Rašić - Teslić

- Vortex Cicibanke
1. Marta MUsladin - Dubrovnik

- Vortex Cicibani
1. Nedim Džanić - Sarajevo

- Vortex Pionirke
1. Laura Žeravica - ASK - Split

- Vortex Pioniri
1. Veljko Prodan - Leotar

- Dalj Cicibanke
1. Marta Musladin - Dubrovnik

- Dalj Cicibani
1. Bakir Musić - Tuzla

- Dalj Pionirke
1. Daniela Jelić - Knin

- Dalj Pioniri
1. Luka Ćurković - Brotnjo

- Vis Mlađe Juniorke
1. Sara Lučić - Sokolac

- Vis Mlađi Juniori
1. Nikola Dolina - Leotar

- Dalj Djevojčice
1. Almina Rašić - Teslić

- Dalj Dječaci
1. Filip Kozina - Brotnjo

- Kugla Mlađe Juniorke
1. Binesa Memić - Sarajevo

- Kugla Mlađi Juniori
1. Ante Gagro - Brotnjo

- Dalj Seniorke
1. Marija Ivanković - Brotnjo

- Dalj Seniori
1. Ivan Gagro - Brotnjo

 

KONTAKT

kontakti

Op?ina ?itluk
Trg rtava Domovinskog rata 1
88260 ?itluk


Tel: + 387 36 640 500
Fax: + 387 36 640 537