Dobro Selo osvojilo drugo mjesto u skupini B

Ispis

ligaPosljednje utakmice natjecanja po skupinama 15. MNL MZ op?ine ?itluk odigrane su sino? na terenu SC Jakerovac u Krehin Gracu. U izravnom ogledu za drugo mjesto u skupini B Dobro Selo pobijedilo je Donji Veliki Ogra?enik 2:0, a nove pobjede tako?er su upisali Bileti?i, Gornji Ogra?enici i Krehin Gradac.

Natjecanje u MNL MZ op?ine ?itluk nastavlja se 2. kolovoza u Krehin Gracu utakmicama osmine finala, dok je ?etvrtfinale na rasporedu 4. kolovoza.

Bileti?i Blizanci 8:4 (3:3)
0:1 Josip Gaki? 5', 1:1 Jure Bevanda 6', 2:1 Danijel Prusina 7', 3:1 Jure Bevanda 8', 3:2 Tomislav Kordi? 15', 3:3 Josip Gaki? 18', 4:3 Tomislav Prusina 23', 4:3 Ivo Bevanda 24', 6:3 Jure Bevanda 26', 7:3 Josip Bevanda 34', 7:4 Josip Gaki? 35', 8:4 Jure Bevanda 40'.

Sluanj Gornji Ogra?enici 2:7 (1:3)
0:1 Antonio Mili?evi? 2', 0:2 Josip Pehar 4', 0:3 Ante Odak 9', 1:3 Marko Petrovi? 19', 1:4 Franjo Lesko 32', 1:5 Ante Odak 32', 1:6 Antonio Mili?evi? 34', 1:7 Franjo Suac 35', 2:7 Toni Turudi? 40'.

Donji VelikiOgra?enik Dobro Selo 0:2 (0:2)
0:1 Josip Pehar 9', 0:2 Josip Pehar 12'.

Krehin Gradac Gornja Blatnica 8:0 (3:0)
1:1 Matej Pehar 5', 2:0 Blago Planini? 6', 3:0 Matej Pehar 10', 4:0 Matej Pehar 21', 5:0 Matej Pehar 26', 6:0 Matej Pehar (P) 33', 7:0 Luka Dujmovi? 35', 8:0 Antonio Vasilj 37'.

Parovi osmine finala:
20 sati, Gradni?i Donji Veliki Ogra?enik
21 sat, Dobro Selo Tep?i?i
22 sata, ?erin Bijakovi?i
23 sata, Me?ugorje Gornji Ogra?enici

Skupina A
1. Bileti?i 4 4-0-0 (31:9 +22) 12
2. Gradni?i 4 2-1-1 (12:9 +3) 7
3. Tep?i?i 4 1-2-1 (18:18 0) 5
4. Donja Blatnica 4 1-1-2 (12:20 -8) 4
5. Blizanci 4 0-0-4 (9:26 -17) 0

Skupina B
1. Krehin Gradac - 4 4-0-0 (21:5 +16) 12
2. Dobro Selo - 4 3-0-1 (22:12 +10) 9
3. Donji Veliki Ogra?enik - 4 2-0-2 (9:7 +2) 6
4. Gornji Hamzi?i - 4 1-0-3 (8:16 -8) 3
5. Gornja Blatnica - 4 0-0-4 (4:24 -20) 0

Skupina C
1. Dragi?ina 4 3-1-0 (17:6 +11) 10
2. ?erin 4 3-0-1 (14:8 +6) 9
3. Gornji Ogra?enici 4 2-1-1 (17:11 +6) 7
4. Potpolje 4 1-0-3 (8:16 -8) 3
5. Sluanj 4 0-0-4 (8:23 -15) 0

Skupina D
1. Donji Hamzi?i - 4 4-0-0 (16:3 +13) 12
2. Me?ugorje - 4 3-0-1 (21:7 +14) 9
3. Bijakovi?i - 4 2-0-2 (15:12 +3) 6
4. ?ali?i - 4 1-0-3 (9:23 -14) 3
5. ?itluk Selo - 4 0-0-4 (3:19 -16) 0

 

KONTAKT

kontakti

Op?ina ?itluk
Trg rtava Domovinskog rata 1
88260 ?itluk


Tel: + 387 36 640 500
Fax: + 387 36 640 537