Ispis

kola nogometakola nogometa Me?ugorje, nastupala je na dva jaka turnira u Dubrovniku, gdje su osvojili zlato i u Bijeljini gdje su osvojili srebro.

Nogometai ro?eni 2006. godine i mla?i pobjednici su 9. izdanja Memorijalnog me?unarodnog turnira Antonio Prlenda, koji je u organizaciji Nogometnog kluba GOK Dubrovnik 1919. odigran ovog vikenda u Lapadu. Valja napomenuti da je i Dinamo Zagreb pao od ekipe Me?ugorja, pie Ve?ernji List.

U konkurenciji od osam klubova Me?ugorje je u finalu na penale dobilo Vukovar. Tre?e mjesto zauzeo je Dinamo Zagreb.

Valja napomenuti da su de?ki iz Me?ugorja na otvaranju turnira u skupini nadigrali Dinamo rezultatom 2:0, te upu Dubrova?ku 9:0.

POLUFINALE:
Me?ugorje- HNK Slaven Gruda 7.1
FINALE:
Me?ugorje Vukovar 0:0, penali 2:0

Najbolji strijelac je Mislav ?utuk (Me?ugorje) sa 6 pogodaka, a najbolji igra? Danijel Prskalo (Me?ugorje)

Igra?i ro?eni 2005. godine i mla?e osvojili su srebro, na jakom turniru u Bijeljini, igraju?i ?itav turnir bez zamjene igra?a.
10. me?unarodni nogometni turnir Stopama Save Miloevi?a, u Bijeljini, okupio je ove godine 150 ekipa iz BiH, Srbije, Hrvatske, Crne Gore, Makedonije, Italije, Rumunjske.

ME?UGORJE ELJEZNI?AR SARAJEVO 1:2

Najbolji strijelac James Patrick Ostoji?. Najbolji golman David Mili?evi?.

?estitke naim de?kima i najboljoj koli nogometa na ovim prostorima. Ovo je primjer kako se s dijecom treba raditi i pokazatelj to je ova kola nogometa sve osvojila u zadnjih par godina. Ovom prilikom dje?aci kole nogometa Me?ugorje zahvaljuju svojim roditeljima to su im omogu?ili da mogu trenirati i natjecati se i zahvaljuju svojim trenerima Mladenu Pervanu Mr?i, Danijelu Bajkui, Mariju Prskalu Unani i eljku Akmadi?u Akmi i svim drugima koji na bilo koji na?in pomau, navode iz kole.