Ispis

dedajNogometaice NK Brotnjo pobijedile su danas u ?itluku NK Slaga iz Bosanske Otoke. ?itlu?anke su upisale prve proljetne bodove svladavi Slogu 4:3 u posljednjoj utakmici 9. kola Druge enske lige FBiH skupina Jug.

Manuela Dedaj postigla je dva pogotka u pobjedi Brotnja, a Nikolina Soldo i Marija Doko postigle su po jedan pogodak, dok je za gostuju?u mom?ad hat-trick postigla kapetanica Merjema Bajri?.

Bajri? je gostuju?u mom?ad dovela u vodstvo u 7. minuti, nakon ?ega je u 21. minuti Dedaj poravnala na 1:1, a sedam minuta kasnije Soldo je postigla pogodak za potpuni rezultatski preokret (2:1).

U jako zanimljivoj utakmici, nogometaice Brtonja su minutu prije kraja prvog poluvremena ispustile vodstvo, no u nastavku je prvo Doko postigal pogodak za 3:2, a zatim i Dedaj za 4:2. Kona?ni rezultat NK Brotnjo - NK Sloga (BO) 4:3 u pet minuta prije kraja utakmice postavila je Bajri? kompletiravi hat-trick.

Dananjom pobjedom NK Brotnjo je presko?io NK Sloga (BO) na ljestvici te su igra?ice koje s klupe vode treneri Mateo Musa i Leonardo Klemo nakon devet odigranih kola ?etvrtoplasirane sa devet osvojenih bodova.

NK Brotnjo: Babi?, Bevanda, K. Barbari?, Soldo, Dedaj, S. Barbari?, Krasi?, Mando (od 71. Stoji?), N. Barbari?, I. Barbari? (od 82. imovi?), Doko.

NK Sloga (BO): Begzagi?, Jagurdija, Veli?, Bei?, Kahri?, Gorinjac, Mehi?, Sumbuljevi?, Mustedanagi?, Bajri?, Kantarevi?.