Iskra pobijedila Me?ugorje u ?itluku

Ispis

rukometRukometai MRK Iskra iz Bugojna pobijedili su sino? rukometae HRK Me?ugorje 26:19. Utakmica 15. kola Prve lige FBiH Jug odigrana je u Gradskoj portskoj dvorani ?itluk, a gosti iz Bugojna na poluvrijeme su otili s pet pogodaka prednosti(12:7), nakon ?ega su u nastavku dodatno pove?ali prednost i na kraju slavili rezultatom 26:19.

Prije utakmice u ?itluku, Me?ugorje i Iskra imali su 17 osvojenih bodova u do sada odigranim utakmicama. Iskra je bila sedmoplasirana, dok je Me?ugorje bila osmoplasirana mom?ad lige. Me?ugorje je u 14. kolu poraeno od Igmana, a za MRK Iskra ju?eranji nastup bio je premijerni u proljetnom dijelu Prve lige FBiH Jug.

HRK Me?ugorje: Krasi?, L. ego, Barbari? 2, Bevanda 1, Beuz 1, Tadi?, Stoji?, Pervan 6, aravanaj 5, I. ego 2, Odak, Petrovi?, Kozina 2, Lovri?, Vasilj, Zovko.

MRK Iskra: Agi?, Ljubun?i? 1, Kaltak 1, Rupi?, Kaji?, Ali?, ?aber, Veli? 2, Ba?van 6, Hadiabdi? 2, Marijanovi? 3, M. ?iki? 1, Muji?, upi? 5, Bostan 5, F. ?iki?.