Iskra pobijedila Međugorje u Čitluku

Ispis

rukometRukometaši MRK Iskra iz Bugojna pobijedili su sinoć rukometaše HRK Međugorje 26:19. Utakmica 15. kola Prve lige FBiH – Jug odigrana je u Gradskoj športskoj dvorani Čitluk, a gosti iz Bugojna na poluvrijeme su otišli s pet pogodaka prednosti(12:7), nakon čega su u nastavku dodatno povećali prednost i na kraju slavili rezultatom 26:19.

Prije utakmice u Čitluku, Međugorje i Iskra imali su 17 osvojenih bodova u do sada odigranim utakmicama. Iskra je bila sedmoplasirana, dok je Međugorje bila osmoplasirana momčad  lige. Međugorje je u 14. kolu poraženo od Igmana, a za MRK Iskra jučerašnji nastup bio je premijerni u proljetnom dijelu Prve lige FBiH – Jug.

HRK Međugorje: Krasić, L. Šego, Barbarić 2, Bevanda 1, Beuz 1, Tadić, Stojić, Pervan 6, Šaravanaj 5, I. Šego 2, Odak, Petrović, Kozina 2, Lovrić, Vasilj, Zovko.

MRK Iskra: Agić, Ljubunčić 1, Kaltak 1, Rušpić, Kajić, Alić, Čaber, Velić 2, Bačvan 6, Hadžiabdić 2, Marijanović 3, M. Đikić 1, Mujić, Šupić 5, Bostan 5, F. Đikić.