Nova pobjeda MNK Brotnjo Premier SK

Ispis

futsal U 5. kolu Lige za opstanak Premijer futsal lige BiH, MNK Brotnjo Premier SK u ?itluku je pobijedio MNK Seljak 4:2. Dva pogotka za doma?u mom?ad postigao je Luka Suton, dok su po jedan pogodak postigli Duje Nevisti? i Anto Gali?, a u redovima Seljaka u strijelce su se upisali Nikola Kai? i Nikola Ivkovi?.

Duje Nevisti?, bivi igra? MNK Seljak, postigao je prvi pogodak na utakmici. Igrala se 6. minuta kada je Nevisti? pogodio mreu svoje bive mom?adi, a do kraja prvog poluvremena vratara Antonia Vidovi?a svladao je i Luka Suton.

Suton je pogodak za 2:0 postigao u 15. minuti, nakon ?ega je u drugoj minuti nastavka povisio prednost Brotnja na 3:0. Pet minuta prije kraja utakmice Anto Gali? je pogotkom kaznio otvoreniju igru gostiju, a u 38. minuti utakmice Seljak je postigao dva pogotka.

Prvo je Nikola Kai? smanjio na 4:1, nakon ?ega je iz kaznenog udarca Nikola Ivkovi? postavio kona?nih MNK Brotnjo Premier SK - MNK Seljak 4:2.

MNK Brotnjo Premier SK: Medi?, Gali?, ?ili?, Suton, Markovi?, ego, Dujmovi?, Prusina, Nevisti?, Pehar, Grani?, Kozari?.

MNK Seljak: Vidovi?, Maleta, Ivkovi?, Semren Kai?, ?ori?, Vukoja, I. Krito, Iv. Krito, Pervan.