Ispis

futsal U 3. kolu Lige za opstanak Premijer futsal lige BiH, MNK Brotnjo Premier SK svladao je u ?itluku MNK Kaskada iz Gra?anice rezultatom 6:3.

Dva gola igra?i doma?e mom?adi postigli su u prvoj minuti. Strijelci za Brotnjo bili su Luka Suton i Anto Gali?, a nakon uraganskog po?etka mreu Kaskade igra?i Brotnja u prvom poluvremenu poga?ali su jo dva puta. Prvo je na 3:0 povisio Kristijan Panti?, nakon ?ega je drugi pogodak na utakmici postigao Anto Gali?.

Pogotkom Avde Huskanovi?a Kaskada je pred kraj prvog poluvremena smanjila na 4:1, nakon ?ega su gosti u nekoliko uvodnih minuta drugog poluvremena uspjeli smanjiti na 4:3. Dvostruki strijelac za Kaskadu bio je Seada Buljubai?a, no Brotnjo gostima nije dalo ansu za potpuni povratak u utakmicu.

Da bodovi ostanu u ?itluku pobrinula su se dva poja?anja ?itlu?ana: Luka Suton i Ivan Markovi?, debitant u dresu Brotnja, koji su postigavi pogotke utakmicu odveli u mirnije vode. .

MNK Brotnjo 'Premier SK': Medi?, Gali?, ?ili?, Suton, Markovi?, Ivankovi?, Dujmovi?, Prusina, Grani?, Nevisti?, Pehar, Panti?.

MNK Kaskada: Hodi?, Zelenkovi?, Buljubai?, R. Spahi?, Hamidovi?, . Spahi?, Husejnovi?, Oki?, Muj?i?, Huskanovi?.