Ispis

koarkaKoarkai HKK Busova?a slavili su u ?itluku 74:70. Gosti iz Busova?e u 12. kolu Lige Herceg Bosne do pobijede su doli zahvaljuju?i boljoj igri u nastavku, posebice u drugom dijelu tre?e i u posljednjoj ?etvrtini.

Brotnjo je serijom 8:0 otvorilo utakmicu, nakon ?ega je doma?a mom?ad igrala jako dobro cijelo prvo poluvrijeme i na odmor otila s predno?u 46:37. Sredinom tre?e ?etvrtine Brotnjo i imalo +16 (57:41), no ubrzo nakon toga uslijedio je pad u igri doma?e mom?adi.

Koarkai Busova?e do kraja tre?e ?etvrtine smanjili su zaostatak na 61:57, a tri minute prije kraja utakmice gosti su stigli do izjedna?enja. Busova?a je poravnala na 68:68, nakon ?ega su u posljednjim minutama gosti uspjeli i preokrenuti rezultat u svoju korist.

Utakmica je zavrila rezultatom HKK Brotnjo HKK Busova?a 70:74 (23:19, 23:18, 15:20, 9:17).

Prvo ime utakmice bio je centar Busova?e Nedim Meinovi? s 27 postignutih poena i 13 skokova, dok je najbolji strijelac u redovima Brotnja bio Petar Stipanovi? s 21 postignutim poenom. Stipanovi? je u prvom poluvremenu postigao 18 poena i 3 u tre?oj ?etvrtini, kada je morao napustiti parket zbog drugog nesportskog prekraja.

HKK Brotnjo: Barbari? 2, Pavlovi?, Rebac, Buljan 2, Bunti? 15, Radii? 1, Bubalo 9, Daji? 12, Filipovi? 6, Stipanovi? 21, Doko 2.

HKK Busova?a: Beli?, Softi? 17, Hodi? 4, Vuleta, Babi?, Meinovi? 27, Mihaljevi?, Husejnovi? 9, Vidovi?, Milinovi? 17, ?osi?.