Ispis
livnoMalonogometai MZ Me?ugorje, branitelji naslova prvaka, plasirali su se u finale Lige Hercegovine. Me?ugor?ani su se u finale plasirali pobijedivi Tur?inovi?e u polufinalu 5:2. Protivnik Me?ugorja u dananjem finalu Lige Hercegovine bit ?e mom?ad Rudnika koja je finale izborila nakon boljeg izvo?enja penala.

Me?ugorje je odli?no otvorilo polufinalni ogled s irokobrijanima i ve? na samom otvaranju utakmice dolo do prednosti. Strijelac prvog pogotka za Me?ugorje bio je Stanislav Vasilj, a ve? u 4. minuti Matej ?ili? povisio je prednost Me?ugorja na 2:0. Raspoloeni Stanislav Vasilj novi pogodak za Me?ugorje postie u 14. minuti i postavlja kona?ni rezultat prvog poluvremena (3:0).

Dominacija Me?ugorja nastavila se i na po?etku drugog poluvremena, a nadmo? na terenu Me?ugor?ani su okrunili u 26. minuti pogotkom za 4:0. Tur?inovi?i su nakon ?etvrtog primljenog pogotka zaigrali s golmanom-igra?em i po?eli ozbiljnije prijetiti odli?nom An?elu Vasilju na vratima Me?ugorja.

Zahvaljuju?i otvorenijoj igri Tur?inovi?i su uspjeli smanjiti zaostatak na 4:2. Strijelac oba pogotka za irokobrijeane bio je Mladen Bubalo, no Stanislav Vasilj i odli?na mom?ad Me?ugorja Tur?inovi?ima nisu dozvolili povratak u utakmicu. Tri minute prije kraja utakmice Stanislav Vasilj postigao je pogodak za hat-trick i postavio kona?nih Me?ugorje Tur?inovi?i 5:2.

Finale Lige Hercegovine na rasporedu je danas u 21 sat, a suparnik Me?ugorja bit ?e Rudnik koji je u polufinalu svladao Grab nakon boljeg izvo?enja penala. Me?ugorje i Rudnik ve? su se sastali u 3. kolu skupine A a taj ogled je zavrio nerijeeno 1:1.