Me?ugorje se plasiralo u polufinale Lige Hercegovine

Ispis
livnoOdigravi neodlu?eno 1:1 protiv mom?adi Rudnika mom?ad MZ Me?gorje plasirala se u polufinale zavrnice malonogometne Lige MZ Hercegovine. Bod iz sino?nje utakmice 3. kola skupine A Me?ugorju je bio dovoljan za osvajanje prvog mjesta u skupini i plasman u polufinale koje se igra u subotu.

Pet minuta prije kraja utakmice Marko Vlaho je savladao Kristijana Detkija i doveo Me?ugorje u vodstvo nakon ?ega je Rudnik zaigrao s golmanom-igra?em. Ovakva igra osvaja?a Lige MZ Mostara dala je rezultata u 38. minuti kada je kona?nih 1:1 postavio An?elo Knezovi?.

Utakmica izme?u Me?ugorja i Rudnika bila je posljednja utakmica ju?eranjeg programa u Livnu. U ranijim utakmicama pobjede su upisali Grab i Stolac. Stolac je tre?eg dana natjecanja s 5:3 svladao Potok iz Livna, a Grab je bio jo uvjerljiviji pobijedivi Tihaljinu 5:1. Pobijedivi Tihaljinu Grab je natjecanje po skupinama zavrio s maksimalne dvije pobjede tako da su i Ljubuaci osigurali nastup u polufinalu Lige Hercegovine.