Međugorje se plasiralo u polufinale Lige Hercegovine

Ispis
livnoOdigravši neodlučeno 1:1 protiv momčadi Rudnika momčad MZ Međgorje plasirala se u polufinale završnice malonogometne Lige MZ Hercegovine. Bod iz sinoćnje utakmice 3. kola skupine „A“ Međugorju je bio dovoljan za osvajanje prvog mjesta u skupini i plasman u polufinale koje se igra u subotu.

Pet minuta prije kraja utakmice Marko Vlaho je savladao Kristijana Detkija i doveo Međugorje u vodstvo nakon čega je Rudnik zaigrao s golmanom-igračem. Ovakva igra osvajača Lige MZ Mostara dala je rezultata u 38. minuti kada je konačnih 1:1 postavio Anđelo Knezović.

Utakmica između Međugorja i Rudnika bila je posljednja utakmica jučerašnjeg programa u Livnu. U ranijim utakmicama pobjede su upisali Grab i Stolac. Stolac je trećeg dana natjecanja s 5:3 svladao „Potok“ iz Livna, a Grab je bio još uvjerljiviji pobijedivši Tihaljinu 5:1. Pobijedivši Tihaljinu Grab je natjecanje po skupinama završio s maksimalne dvije pobjede tako da su i Ljubušaci osigurali nastup u polufinalu Lige Hercegovine.