MNL MZ općine Čitluk: Donja Blatnica osvojila treće mjesto

Ispis
treće mjestoMomčad MZ Donja Blatnica osvojila je treće mjesto u MNL MZ općine Čitluk svladavši Gornje Hamziće/Čaliće 5:3. Igrači MZ Donja Blatnica malo su lošije ušli u utakmicu pa su za pobjedu morali juriti zaostatak od dva pogotka što im je na kraju i uspjelo.

Gornji Hamzići/Čalići došli su do prednosti golom Tomislava Zovke već u prvoj minuti, a Stipe Aralo je u 9. minuti pogodio za 0:2, no na odgovor Donje Blatnice nije trebalo dugo čekati. U istoj minuti Marin Galić smanjio je na 1:2, da bi Ivo Barbarić prvo u 12. minuti poravnao na 2:2 a početkom drugog poluvremena i u potpunosti preokrenuo rezultat.

Sedam minuta prije kraja Tomislav Zovko pogodio je mrežu Donje Blatnice za 3:3, nakon čega su raspoloženi Marin Galić i Ivo Barbarić odlučili utakmicu za treće mjesto MNL MZ općine Čitluk „Brotnjo 2013“. Galić je u 36. minuti postigao pogodak za novo vodstvo Donje Blatnice, a Barbarić je u posljednjoj minuti potvrdio pobjedu svoje momčadi.

Donja Blatnica – Gornji Hamzići/Čalići 5:3
0:1 Tomislav Zovko 1’, 0:2 Stipe Aralo 9’, 1:2 Marin Galić 9’, 2:2 Ivo Barbarić 12’, 3:2 Ivo Barbarić 27’, 3:3 Tomislav Zovko 33’, 4:3 Marin Galić 36’, 5:3 Ivo Barbarić 40’.