MNL MZ op?ine ?itluk: Donja Blatnica osvojila tre?e mjesto

Ispis
tre?e mjestoMom?ad MZ Donja Blatnica osvojila je tre?e mjesto u MNL MZ op?ine ?itluk svladavi Gornje Hamzi?e/?ali?e 5:3. Igra?i MZ Donja Blatnica malo su loije uli u utakmicu pa su za pobjedu morali juriti zaostatak od dva pogotka to im je na kraju i uspjelo.

Gornji Hamzi?i/?ali?i doli su do prednosti golom Tomislava Zovke ve? u prvoj minuti, a Stipe Aralo je u 9. minuti pogodio za 0:2, no na odgovor Donje Blatnice nije trebalo dugo ?ekati. U istoj minuti Marin Gali? smanjio je na 1:2, da bi Ivo Barbari? prvo u 12. minuti poravnao na 2:2 a po?etkom drugog poluvremena i u potpunosti preokrenuo rezultat.

Sedam minuta prije kraja Tomislav Zovko pogodio je mreu Donje Blatnice za 3:3, nakon ?ega su raspoloeni Marin Gali? i Ivo Barbari? odlu?ili utakmicu za tre?e mjesto MNL MZ op?ine ?itluk Brotnjo 2013. Gali? je u 36. minuti postigao pogodak za novo vodstvo Donje Blatnice, a Barbari? je u posljednjoj minuti potvrdio pobjedu svoje mom?adi.

Donja Blatnica Gornji Hamzi?i/?ali?i 5:3
0:1 Tomislav Zovko 1, 0:2 Stipe Aralo 9, 1:2 Marin Gali? 9, 2:2 Ivo Barbari? 12, 3:2 Ivo Barbari? 27, 3:3 Tomislav Zovko 33, 4:3 Marin Gali? 36, 5:3 Ivo Barbari? 40.