Vasilji odveli Međugorje u polufinale/Finale na Barama u nedjelju

Ispis
vasiljiKako se Malonogometna liga MZ općine Čitluk bliži kraju nogomet koji prikazuju momčadi postaje sve bolji i zanimljiviji. Tako su sinoć posljednje dvije utakmice četvrtfinala bile, možemo slobodno reći, jedne od najzanimljivijih u ovoj sezoni.

Četvrtfinalna utakmica između Biletića i Čitluk Grada obilovala je mnoštvom prilika s obje strane, kojima je u nekim slučajevima nedostajalo samo malo sreće da završe pogotkom. Trideset devet minuta obje momčadi uspijevale su sačuvati mreže nedirnutim, a tada je u posljednjoj minuti Čitluk Grad iz slobodnog udarca postigao pobjedonosni pogodak. Točnije, Marin Prusina iskoristio je malo lošije postavljenje živog zida i vratara Biletića i loptu poslao u mrežu za veliko slavlje Čitluk Grada.

Nakon čega su u drugoj utakmici večeri Gornji Ograđenici favoriziranoj ekipi Međugorja pružili odličan otpor. Međugorje je u 7. minuti preko Stanislava Vasilja došlo do prednosti koju je četiri minute kasnije pogotkom anulirao Stanko Gagro.  U 27. minuti Stanislav Vasilj je, svojim drugim pogotkom na utakmici,  ponovno doveo Međugorje u vodstvo, ali su Gornji Ograđenici ponovno smogli snage za povratak u utakmicu. Osam minuta prije kraja utakmice Ivan Vlaho je poravnao na 2:2, da bi Stanislav Vasilj postigavši pogodak za hat trick u 36. minuti pokazao kako je sinoć bio izuzetno raspoložen.

Za konačnih 4:2 i prolaz Međugorja u polufinale strijelac je ponovno bio Vasilj, no za razliku od prva tri posljednji pogodak na utakmici djelo je mladog Karla Vasilja.

Utakmice polufinala na rasporedu su u četvrtak 16. kolovoza u Blizancima, a u njima se sastaju:
-    Čitluk Grad – Čerin u 21 sat
-    Krehin Gradac – Međugorje u 22 sata

Nakon polufinalnih susreta utakmica za treće mjesto će se odigrati u petak u 21 sat, a veliko finale u kojemu će pasti odluka o pobjedniku Malonogometne lige MZ općine Čitluk „Brotnjo 2012“ odigrati će se na Barama u nedjelju 19. kolovoza u 18.00 sati.